Rüyada Tulumba Görmek

Rüyada Tulumba Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.227 kez okundu.

Rüyada tulumba görmek, güzel haber almak olarak yorumlanır. Rüyada tulumba gören kişi yakın zamanda güzel haberler alabilir. Çok sevdiği bir arkadaşının evlilik haberini duyabilir. Uzun zamandır görmediği bir tanıdığıyla karşılaşabilir ve hasret giderebilir. Rüyada tulumba gören kişi güzel haberler alacaktır ve mutlu olacaktır. Başkalarının mutluluğunu  paylaşmanız söz konusu.

Rüyada Tulumba Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tulumba

 

Rüyada tulumba görmek, kıskançlık anlamına gelir. Rüyada tulumba yiyen kişi biri tarafından kıskanılacaktır. Eğer rüyayı gören kişi eğitimine devam ediyorsa okulda başarılı olabilir ve birçok kişi tarafından kıskanılabilir. Rüyayı gören kişi eğer güzel bir ilişki yaşıyorsa diğer arkadaşları tarafından kıskanılabilir. Başarınızı ve mutluluğunuzu kıskanacak kişiler gündeminizde olabilir.

Rüyada Tulumba Görmek Ne Demek ?

Rüyada tulumba ,yolculuk yapmak anlamına gelir. Rüyasında tulumba gören kişi bazı yolculuklara çıkacaktır. Uzakta yaşayan bir tanıdığını ziyaret etmek isteyecektir. Bir arkadaş grubunuzla bir gezi planı yapabilirsiniz ve organizasyona katılabilirsiniz. Tulumbadan su çektiğini gören bir kişinin geliri ve kazancı artar. suyun taştığını gören kişi, umduğundan çok daha fazla kazanç elde edecek demektir. Aynı zamanda tulumbada suyun bittiğini gören bir kişi, sıkıntılı ve zorluklarla dolu bir dönemin içine girer. Tulumdan su çekerken yorulan ve kovayı düşürdüğünü gören bir kişi, başladığı bir işi yarım bırakacak ve bunun sonucunda da zarara uğrayacaktır. Saf ve temiz bir su gören kişinin, varsa hastalıkları son bulur ve geleceği net bir hal alır.

Rüyada Tulumba

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tulumba görmenin anlamı ve tulumba rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git