Rüyada Tren Görmek

Rüyada Tren Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.089 kez okundu.

Rüyada tren görmek, biriyle vedalaşacağınıza işarettir. Rüyada tren gören kişi biriyle vedalaşmak zorunda kalacaktır. Sevdiğiniz biriyle ayrılma kararı alabilirsiniz. Uzakta olan bir tanıdığınız varsa onun ayrılık haberini alabilirsiniz. Farklı şehirlerde olan sevgililer bu aralar bir ayrılık yaşayabilir. İlişkide soğukluklar yaşanabilir ya da uzaklık konusu gündeme gelebilir.

Rüyada Tren Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tren

Rüyada tren görmek, yolculuk yapmak olarak yorumlanır. Rüyada trene bindiğini gören kişi bir yolculuk yapacaktır. Farklı şehirdeki birini ziyarete gidebilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız tatil planını uygulamaya karar verebilirsiniz. Sevdiğiniz yerleri yıllar sonra ziyaret etmek isteyeceksiniz. Yeni kişileri göreceğiniz,  yeni yerler keşfedeceğiniz bir yerlere gitmek söz konusu.

Rüyada Tren Görmek Ne Demek ?

Rüyada tren, hedeflerinize başka yoldan ulaşmak olarak yorumlanır. Rüyada trenle yolculuk yaptığını gören kişi hedeflerine ulaşmak için farklı yöntemler uygulamaya karar verecektir. Her zaman izlediğiniz yoldan başka bir yol düşünebilirsiniz. Farklılıklar sizi daha mutlu edebilir. Tren görmek; yeni bir yolculuğun habercisidir. Sağlam ve Çalışır durumda bir tren görmek mutlu haberler alacağınız bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Eski ve bozuk bir tren şse gitmek istediğiniz yolculuğa çıkamayacağınız ve önünüzde engeller olacağının göstergesidir. Rüyada tren görmek; çoğu zaman yolculuk anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, tren sembolü haber anlamına gelir. Rüyasında tren gören bir kişi trenin durumuna göre iyi ya da kötü bir haber alacak demektir. Tren görmek, işsiz bir kişi için iş sahibi olmaya delalet eder. Bir adama tren çarptığını görmek, ağır hastalık ya da bir kişinin vefat haberini alacağınıza yorulur.

Rüyada Tren

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tren görmenin anlamı ve tren rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git