Rüyada Timsah Görmek

Rüyada Timsah Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.676 kez okundu.

Rüyada timsah görmek, ummadığınız bir olayın olacağı anlamına gelir. Tahmin etmediği kişilerle karşılaşabilir. Çevresindeki kişilerle ummadık bir olaya yaşayabilir. Rüyada bir timsah görmek, ani bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Tahmin edilmeyen olaylarla karşılaşabilir ve şaşkına dönülebilir. Ani sürprizlere hazırlıklıklı olmak gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada timsah

Rüyada timsah görmek, yeni bir insanla tanışmak olarak yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi bekarsa yeni bir kısmetle karşılaşabilir. Biri tarafından tanışabilirler yada tesadüfen bir tanışma gerçekleşebilir. İş ortamında yeni bir iş alanında biriyle tanışılabilir. Rüyayı gören evliyse ailecek yeni birileriyle dost olunabilir. Yeni tanışılan kişi masum görünen ama biraz sinsi biri olabilir. Sakin görünüp ummadığınız anda sizi üzebilir.

Rüyada Timsah Görmek Ne Demek ?

Rüyada timsah, zalim, riyakar, inatçı bir düşman olarak yorumlanabilir. Rüyada timsaha yaklaştığını gören kişi sinsi bir düşmanla karşılaşabilir. Yakınında olan birinden  ummadık bir düşmanlık görülebilir. Rüyasında kendinin timsah olduğunu gören kişi başkasına bir kötülük yapabilir. Sevdiğiniz birini fark etmeden kırabilirsiniz, ağlatabilirsiniz. Rüyasında timsah olan kişi  büyük bir hata yapar. İstediği bir işten üzülerek vazgeçebilir. Etrafındaki insanlara dikkat etmelidir. Bu kişi, giriştiği işte başarılı olurken haram yemekten de çekinmeyebilir. Fakat bu durum pek çok kişinin canının yanmasına neden olabilir. Timsah gören bir kişi, maddi olarak kendini güçlü hissederken aynı zamanda kafasının karışacağı bir döneme girebilir.

Rüyada Timsah

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada timsah görmenin anlamı ve timsah rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git