Rüyada Termos Görmek

Rüyada Termos Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.066 kez okundu.

Rüyada termos görmek, büyük bir sır olarak yorumlanır. Termos gören kişi büyük bir sır saklıyordur. Bu dönemde bu sır gündeme gelebilir. Ortaya çıkmasa  da bu sırrı bilen kişiler gündeme gelecek diye huzursuz olabilir. Uzun zamandır saklanan bu sır bu günlerde hatırlanabilir. Rüyasında termos gören kişi büyük sırı bilmekten rahatsızlık duyabilir. Sessiz kalmak onu rahatsız edebilir.

Rüyada Termos Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada termos

Rüyada termos görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Rüyasında termos gören ve ondan bir şeyler içen kişi üzüntülü bir dönemin içine girebilir. Aldığı bazı haberlerden canı sıkılabilir. Yakın arkadaşının derdini duyabilir ve bir şey yapamadığı için kendini kötü hissedebilir. Üzüntülü haberler kafanızı meşgul edebilir. Sizin enerjinizi düşürecek haberler dile getirilebilir.

Rüyada Termos Görmek Ne Demek ?

Termos görmek, yeni bir mekana geçmek olarak yorumlanır. Rüyasında termosu taşıyan kişi ve arada dinlenip termostan bir şeyler içen kişi yeni bir ortama girebilir. Bulunduğu işi bırakıp çok farklı bir sektörde işe başlayabilir. Uzun zamandır oturduğu semti bırakıp bambaşka bir semte taşınabilir. Farklı ortamlarda bulunma söz konusudur. Rüyasında termosa bir şeyler koyduğunu ve seyahate çıktığını gören bir kimse, uzun süreli bir yer değişikliği yapabilir. Aynı zamanda bu kişi, tüm içindekileri saklamayı ve sır tutmayı iyi bilen bir kişidir. Bu yüzden bu kişi, kendini korumak amacı ile duygularını açığa vurmaktan kaçınabilir üzüntülerden korunmak için kendine bir zırh oluşturabilir.

Rüyada Termos

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada termos görmenin anlamı ve termos rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git