Rüyada Terlik Görmek

Rüyada Terlik Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.278 kez okundu.

Rüyada terlik görmek, büyük hata yapmak olarak yorumlanır. Rüyada terlik gören kişi büyük bir hata yapabilir.Hata yapmamak için uğraştıkça daha büyük bir hata yapabilirsiniz. Hata yapmak insanlara özgü birşeydir, hata yapmanın bedeli bazen zor olsa da hata yapınca doğru yolu bulmak hata yapmak kadar önemli bir noktadır. Rüyada terlik gören kişi hata yapmaya meyilli bir dönem içine girebilir. Hata yapmamak için attığınız adımları iyi değerlendirmelisiniz. Size zarar verecek kişilerden ve olaylardan uzak durmaya çalışmalısınız. Hata yapmaya meyilli bir döneme işaret eder.

Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada terlik görmek

 

 

Rüyada terlik görmek, tatsız olay olarak yorumlanır. Rüyada yırtık terlik görmek tatsız bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Yakınınızdaki biri sizi üzecek hareketlerde bulunabilir. Aile fertlerinden birinin canının sıkılması dolaylı olarak sizi de etkileyecektir. Enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz,insanların her dediğinden etkilenebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeye çalışabilirsiniz. Enerjinizi düşüren kişilerden uzak durun yada o kişilerle dalga geçmeyi öğrenin. Onların dedikleri sizi etkilememelidir. Enerjinizi düşüren kişiler her zaman var olacaktır, önemli olan onlarla başa yaşayabilmenin yollarını bulmaktır.

Rüyada Terlik Görmek Ne Demek ?

Rüyada terlik görmek, maddi sıkıntı anlamına gelir. Rüyada evde eski terlikler gören kişi maddi olarak darlık çekebilir. Yanlış ödeme planından dolayı maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu aralar harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Rüyada eski terlikle dolaşan kişi borçlarını ödemek için başkasından borç isteyebilir. Borç isteyeceğiniz kişi sizin yakın bir akrabanız yada arkadaşınız olabilir. Terlikler çok eskiyse ve gittiğiniz yol uzunca hiç ummadığınız kişiden borç para isteyebilirsiniz ve yabancı birinden maddi yardım alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin tutumu değişebilir.

Rüyada Terlik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada terlik görmenin anlamı ve terlik rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git