Rüyada Terlik Görmek

Rüyada Terlik Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.472 kez okundu.

Rüyada terlik görmek, büyük hata yapmak olarak yorumlanır. Rüyada terlik gören kişi büyük bir hata yapabilir.Hata yapmamak için uğraştıkça daha büyük bir hata yapabilirsiniz. Hata yapmak insanlara özgü birşeydir, hata yapmanın bedeli bazen zor olsa da hata yapınca doğru yolu bulmak hata yapmak kadar önemli bir noktadır. Kişi hata yapmaya meyilli bir dönem içine girebilir. Hata yapmamak için attığınız adımları iyi değerlendirmelisiniz. Size zarar verecek kişilerden ve olaylardan uzak durmaya çalışmalısınız. Hata yapmaya meyilli bir döneme işaret eder.

Rüyada Terlik Giymek

Tatsız olay olarak yorumlanır. Yakınınızdaki biri sizi üzecek hareketlerde bulunabilir. Aile fertlerinden birinin canının sıkılması dolaylı olarak sizi de etkileyecektir. Enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz,insanların her dediğinden etkilenebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeye çalışabilirsiniz. Enerjinizi düşüren kişilerden uzak durun yada o kişilerle dalga geçmeyi öğrenin. Onların dedikleri sizi etkilememelidir. Enerjinizi düşüren kişiler her zaman var olacaktır, önemli olan onlarla başa yaşayabilmenin yollarını bulmaktır.

Rüyada Terlik Satın Almak

Maddi sıkıntı anlamına gelir. Eski terlikler, kişi maddi olarak darlık çekebilir demektir. Yanlış ödeme planından dolayı maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu aralar harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Kişi borçlarını ödemek için başkasından borç isteyebilir. Borç isteyeceğiniz kişi sizin yakın bir akrabanız yada arkadaşınız olabilir. Ayrıca hiç ummadığınız kişiden borç para isteyebilirsiniz ve yabancı birinden maddi yardım alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin tutumu değişebilir.

Rüyada Terlik Çalmak

Başkasının hakkını gasp etmeye, yasal olmayan işlere bulaşmaya, iş ortaklarının kalbini kırmaya, vurdumduymaz davranmaya delalet eder. Bencilce aldığı kararlar yüzünden hane halkının zarar görmesine, işyerinde yaptığı anlaşmalardan ötürü mahkemelik olmaya, başının derde girmesine yorumlanır. Olumlu olarak yeni bir dost kazanmaya, gönül ilişkisinde evliliğe doğru gidecek adımlara, sürpriz gelişmeler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Terlik Kaybetmek

Evli kimseler için yuvasının bozulmasına, pişmanlık dolu günler geçirmeye, sağlığın kötüleşmesine, yeni iş fırsatları yakalamaya ve uzun bir seyahate çıkmaya yorumlanır. Kişiyi ruhen bunaltacak gelişmelerin olmasına, menfaatleri uğruna haram mala el uzatmasına, kendisine olan saygısını yitirecek kararlar almaya delalet eder. Hayata farklı bir pencereden bakmaya başlayacağına, olumlu pozitif bir insan olma yolunda ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Terlik Değiştirmek

Ruh eşini bulmaya, kazançlı işler yapmaya, makam mevki sahibi olmaya, beklenmedik yerden gelen yüklü paraya tabir edilir. Geçmişte ki sorunları arkasında bırakmaya, kafasında karışıklığı çözmeye, yol ayrımında kaldığı bir durumu hayırlı haberlerle neticelendirmeye, keyifli huzurlu zamanlar geçirmeye tabir edilir. Bazen de hastalık haberi almaya, kıskanç kibirli kimseleri hayatına sokmaya, ardı arkası kesilmeyen hatalara düşmeye delalet eder.

Rüyada Terlik Dizmek

Yaptığı akıllı tercihler neticesinde kazancının iki katına çıkmasına, iş ticaretinde kısmetlerinin artmasına, maddi imkanların da artış olacağına delalet eder. Neşesini ve keyfini kaçıracak olaylar yaşamaya, hane halkı arasında yaşanacak tartışmalara, iyimserliği sayesinde zorlukları aşmaya tabir edilir. Edilen dualarının kabul olunacağına, müjdeli haberler almaya, kimsesiz maddi durumu olmayan birine sadaka vermeye tabir edilir.

Rüyada Terlik Eşini Aramak

Geçmişte yaptığı hataların cezasını çekmeye, etrafındaki kimseler yüzünden mahcup duruma düşmeye, ailesini utandıracak davranışlarda bulunmaya, yakın bir zaman da hastalık haberini aldığı kimsenin vefatına tabir olunur. Çekilen cefaların son bulmasına, emeklerinin karşılığını almaya, zor durumda kalmaya, hane halkının desteğini yanında hissetmeye tabir edilir. Bazen de borçlarının kapanmasına, ferahlamaya yorumlanır.

Rüyada Terlik Kesmek

Kriz dönemini aldığı kararlarla fırsata çevirmeye, halk tarafından sevilen sayılan birisi olmaya, geçmişteki hatalarından ders almaya, yalnız kaldığını sandığı bir dönemde önemli birinin desteğini görmeye, kendisini çekemeyen birinden zarar görmeye tabir edilir. Farklı bir iş alanına yönelmeye, kendi işinin başına geçmeye, resmi bir makamdan gelecek hayırlı habere, dost bildiği düşmanını fark etmeye, üzüntülü günler geçirmeye yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git