Rüyada Televizyon Görmek

Rüyada Televizyon Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 8.677 kez okundu.

Rüyada televizyon görmek, iletişim araçlarıyla ilgili konular olarak yorumlanır. Rüyada televizyon gören kişi tüm iletişim araçlarıyla ilgili konulara yoğunlaşır. Telefonunuzu değiştirme kararı alabilirsiniz.Televizyonunuzun modelini değiştirebilirsiniz. Televizyonunuzda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bir internet sitesi kurmaya karar verebilirsiniz ve uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Rüyada Televizyon Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada televizyon

Rüyada televizyon görmek, yanlış iletişim kurmaya yorumlanır. Rüyada televizyon izleyen kişi çevresindekilerle iletişim sorunu yaşayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Zor durumda kaldığınızda inanamadığınız bir düşünceyi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada televizyonda müzik dinleyen kişi iletişim sorunundan kaçmak isteyecektir.

Rüyada Televizyon Görmek Ne Demek ?

Rüyada televizyon görmek, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada televizyonun bozulduğunu gören kişi bazı dedikodulara karışacaktır.Yakınlarınız sizin dedikodunuzu yapabilirsiniz. Dedikoduları duyup bunun ardından koşabilirsiniz. Ufak takıntılar söz konusu olabilir. Televizyon, gerçek hayat ile sanal arasındaki bağlantıdır. Bu bağlantının rüya tabirlerine yansıma şekli çoğu zaman görülen televizyonun durumuna ve televizyonda ne görüldüğüne göre değişiklik göster. Yeni bir televizyon yeniliklerin habercisi olabilir. Aynı zamanda televizyon içinde sizi mutlu edecek şeyler görmüşseniz hakkınızda konuşan kişilerin hep uzağınızda kalacağının ve size bir zararlarının dokunmayacağının göstergesidir. Eski bir televizyon görmek, çok yakınlarınızda olup yüzünüze gülen fakat arkanızdan dedikodu yapan birilerinin olduğunu gösterir. Bu rüya aslında bir nevi uyarı niteliğindedir. Eski televizyon, mal varlığınızda ve maddi gelirinizde bir azalma olacağının da belirtisi olabilir. Büyük televizyon, çok büyük hayalleriniz ve idealleriniz olduğunun kanıtıdır. Hedeflerinize yönelik doğru adımlar atarsanız dilediğiniz makam ve mevkiye ulaşabilirsiniz. Çevrenizde sizi çekemeyen ve dedikodunuzu yapan kişiler olabilir. Bu kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada Televizyon

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada televizyon görmenin anlamı ve televizyon rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Televizyon Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Melike dedi ki:

  Rüyamda cekyat in üzerinde eski kapalı bir televizyon vardı. Sonra bu bir duvardan bir duvara bir konsolu üzerinde güzel bir yeni televizyon oldu ama bu televizyonlar kapalı. Sonra eşimin sattığı eski arabayi evin içine koyuyorum.sabah olunca ise giderken bu apartmanda nasıl indirim diye dunuyorum.sonra kar yağıyor diyorlar bakıyorum kar yağıyor. Sonra pencere pervazindan aşağıya çekici ile indirmek için pencere pervazina çıkıyorum arabayi veriyorum ama ben pervaz da kaliyorum yüksekten korkuyorum düşmektedir. Dışarıda bir amca görüyor beni çıkıyor pencereyi açıp kurtariyoriceri girdiğimde eski is arkadaşımı görüyorum yeni bir ilişkisi için onu tebrik edeyim diyorum. İlişkisi olan kızın kız kardeşi ile de ilişkisi olduğunu iki kızı da kendine bağladığı ni ve iki Kızkardeş kavga ettiklerini goruyorum

 2. Nursel dedi ki:

  Rüyamda küçük bir lcd televizyon var, televizyon kapalı, ona recevier takıyorum, receiver’ ın elektrik kablosu prize yetişmiyor, zorluyorum oda kopuyor. Takmaya çalıştım kablo ile priz ucunu olmadı. Televizyon duvara monte ve ablamın eviymiş (gerçekteki evi değil), ablam koltukta oturmuş beni izliyor hiç konuşmadı ve müdahale etmedi.

 3. Hicran dedi ki:

  (Önceden televizyon çalışmıyordu.)
  Ruyamadada televizyonun çalıştığını gördüm.

Sayfa başına git