Rüyada Teleskop Görmek

Rüyada Teleskop Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 889 kez okundu.

Rüyada teleskop görmek,astronomiye ilgi duyma olarak yorumlanır.Rüyada teleskop gören kişi gök bilimlerine ilgi duyacaktır.Burçlarla ilgisi olmayan biri bu dönemde astronomiye ilgi duyabilir.Bunu meslek olarak yapmaya karar verebilir.Burçlarla ilgili ilginç bildiler öğrenilebilir.Rüyada teleskop gören kişi gök bilimleri ile ilgili konferanslara katılabilir, organizasyonlarda bulunabilir.

Rüyada Teleskop Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada teleskop

Rüyada teleskop görmek,bir konu hakkında araştırma yapmak anlamına gelir.Rüyada teleskop gören ve teleskoptan bakan kişi merak ettiği bir konu hakkında araştırma yapabilir.Bir bilim dalı hakkında bilgi edinilmek istenebilir.Hobileriniz arasındaki bir konu gündeminizi oluşturabilir.Rüyada teleskop gören kişi birçok konularda meraklı olacaktır.Yeni bilgilerin olacağına işaret eder.

Rüyada Teleskop Görmek Ne Demek ?

Rüyada teleskop , garip haberlere işaret eder. Rüyada teleskop satın alan kişi garip haberler alacaktır.İlginç olaylar yaşanabilir ve ilginç olaylar duyulabilir.Aklın almayacağı olaylar gündeme gelebilir.Garip olaylar çözülmeye başlanabilir.Gizemli konuların çözülmesine işaret eder. Teleskop daha çok bilime düşkün insanları temsil eder. Bunun yanı sıra rüyada görülen teleskop, bilime düşkün insanı temsil eder. Aynı zamanda doğruluk, dürüstlük ve geniş görüşlü bir kişi olduğunuzu da gösterebilir. Teleskop görmek çoğu zaman iyi bir geleceğin, destekli planlamalar yapılmış bir sürekliliğin göstergesidir. Teleskopla kötü bir şey gören bir kişi, yaptığı planların olumsuzluklarından muzdarip olacak ve bazı engellerle karşılaşacaktır. Güzel bir manzara ve deniz gören kişinin ise, ufku ve geleceği gayet güzel bir şekilde sürecek demektir. Teleskop ileri görüşlü insanı ve geleceğe yapılan planları gösterir.

Rüyada Teleskop

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada teleskop görmenin anlamı ve teleskop rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git