Rüyada Teker Görmek

Rüyada Teker Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.207 kez okundu.

Rüyada teker görmek, yeni kişilerle tanışmak olarak yorumlanır. Rüyada otomobil tekerleği gören kişi yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlar tanıyabilir. Uzun süredir bir kursa gitmek istemiş ama ertelemiş olabilirsiniz. Bu sıralar bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz ve yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Gittiğiniz kursta yeni kişilerle tanışabilirsiniz.Güzel vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada Teker Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tekerlek görmek

 

Rüyada teker görmek, aksilikler yaşamak anlamına gelir. Rüyasında yolda giderken lastiğin patladığını gören kişi yaptığı işlerde aksilikler yaşayabilir.Bir arkadaşınızla buluşmak için sözleşebilir ve o dediğiniz saatte orada olamayabilirsiniz. İş toplantısına geç kalabilirsiniz ve biraz göze batabilirsiniz. Sizin açığınızı bekleyen kişilere bazı açıklar verebilirsiniz.

Rüyada Teker Görmek Ne Demek ?

Rüyada teker , hızlı alınacak kararlar olarak yorumlanır. Rüyasında tekerlek gören ve hız yaptığını gören kişi aldığı kararlarda fevri olabilir. Çok çabuk alınan kararlar sizin sonradan başınızı ağrıtabilir. Ani kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Rüyasında hızlı giden kişi birçok tehlikeyle karşılaşabilir. Hızlı alınan kararlar yanıltıcı olabilir. Rüyada görülen tekerlek sembolü, aldığınız kararların doğru olup olmadığını bir daha düşünmenizi gerektiren bir uyarı niteliği de taşımaktadır. Tekerlek görmek, yanlış yolda olduğunuzun da göstergesidir. Aynı zamanda tekerlek sembolü yeniliklerin ve yeni kişilerle tanışacağınızın da göstergesi olabilir. Tekerleğin kırıldığını gören bir kişinin hayatında yanlış giden bir şeyler olabilir ve bu dönemde dikkat edilmesi gerekebilir. Tekerlek sembolü, zorlu ve sıkıntılı bir yolculuğa da delalet edebilir. Aynı zamanda tekerleğinin patladığını ve yolda kaldığını gören bir kişi, zor bir dönemden geçecektir.

Rüyada Teker

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada teker görmenin anlamı ve teker rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Teker Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Arif dedi ki:

    Merhaba,
    Rüyamda bi sera içerisinde bi beyaz Gül sarmaşığı gördüm bu sarmaşığın etrafında ise bi tekerlek vardı..
    Sizce ne anlama geliyor benim rüyam ??

Sayfa başına git