Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada Tavus Kuşu Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.023 kez okundu.

Rüyada tavus kuşu görmek, varlıklı kimse olarak yorumlanır. Varlıklı bir kimse ile tanışmak yada varlıklı bir kimseyle yakın olmak anlamına gelir. Tavus kuşu gören kişi varlıklı kimseyle iletişime girer ve ondan maddi olarak yardım alır. Borçları olanlar bu varlıklı kişiler sayesinde borcunu kapatabilir yada borcunuza kefil olup kredi çekmenize yardımcı olur.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tavus kuşu

Rüyada tavus kuşu görmek, yabancı bir yönetici anlamına gelir. Rüyasında tavus kuşu gören kişi yabancı bir patronla tanışabilir ve yabancı bir patronu olabilir. Tanımadığınız bir  kişi ile işle ilgili konuşabilir yeni bir işe başlayabilirsiniz. Rüyada tavus kuşunun yakında olduğunu gören kişi çok yakın bir zamanda işe girer çalışanlar da iş değişikliği yapar.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Demek ?

Rüyada tavus kuşu, uğursuz bir olay olarak yorumlanır. Bekar olanlar için tavus kuşu görmek hayırsız ve sizi üzecek biriyle tanışacağınıza işarettir. Evli olanlar için tavus kuşu görmek evlilikte ufak tartışmalara ve tatsızlıklara işarettir. Evde olduğunu gören kişi evinde ufak tefek tatsızlıklar yaşayabilir. İlişkiler de yanlış anlaşılmalar olabilir. Rüyada tavus kuşunun evden uçtuğunu görmek, kötü geçen günlerin gideceğini ve güzel günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, hayatında güzel sürprizler ile karşılaşabilir ve hayatında yeni gelişmeler olabilir. Bu rüyayı gören bir kişi geliri güzel bir işe başlayabilir ve hayatını düzene sokabilir.

Rüyada Tavus Kuşu

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tavus kuşu görmenin anlamı ve tavus kuşu rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git