Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada Tavus Kuşu Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.352 kez okundu.

Rüyada tavus kuşu görmek, varlıklı kimse olarak yorumlanır. Varlıklı bir kimse ile tanışmak yada varlıklı bir kimseyle yakın olmak anlamına gelir. Tavus kuşu gören kişi varlıklı kimseyle iletişime girer ve ondan maddi olarak yardım alır. Borçları olanlar bu varlıklı kişiler sayesinde borcunu kapatabilir yada borcunuza kefil olup kredi çekmenize yardımcı olur.

Rüyada Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Yabancı bir yönetici anlamına gelir. Rüya sahibi yabancı bir patronla tanışabilir ve yabancı bir patronu olabilir. Tanımadığınız bir kişi ile işle ilgili konuşabilir yeni bir işe başlayabilirsiniz. Zenginliğe, bolluk ve berekete, şans ve kısmetin açılacağı bir döneme girmeye, maddi ve manevi anlamda elde edilen kazançlara işarettir. Bazen de aile içinde yabancı olan bir kadına delalettir. Bu kadının rüya sahibi için yakın çevreden olmayan, yeni tanışacağı bir kadın olacağı, rüyayı gören erkeği baştan çıkararak tüm hayatını darmaduman edeceği şeklinde yorum yapılır. Eğer rüyayı bir kadın görüyorsa ilişkisinde bir takım sorunlar yaşayacağını ve kısa süre içerisinde çözeceğine işaret eder.

Rüyada Tavus Kuşu Yakalamak

Uğursuz bir olay olarak yorumlanır. Bekar olanlar için hayırsız ve sizi üzecek biriyle tanışacağınıza işarettir. Evli olanlar için evlilikte ufak tartışmalara ve tatsızlıklara işarettir. Rüya sahibi evinde ufak tefek tatsızlıklar yaşayabilir. İlişkiler de yanlış anlaşılmalar olabilir. Kötü geçen günlerin gideceğini ve güzel günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, hayatında güzel sürprizler ile karşılaşabilir ve hayatında yeni gelişmeler olabilir. Kişi geliri güzel bir işe başlayabilir ve hayatını düzene sokabilir. Tüccar için, elde etmeyi düşündüğü kazancı elde edemeyeceğinin ve bu sebeple yaşayacağı maddi sıkıntılarınhabercisidir. Bununla beraber rüya sahibi için şans ve bereket olarak da ifade edilir. Rüyayı gören kişinin şanslı bir döneme gireceği ve tüm hayal ve arzularına kavuşacağı anlamlarını taşımaktadır. Memur ve işçi ise bir üst mertebeye, ticaret ile uğraşıyorsa maddi kazanca, yoksul ise malın artmasına, zengin bir kimse için malın hayatı boyunca yetecek bir konumda olmasına işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git