Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada Tavuk Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.454 kez okundu.

Rüyada tavuk görmek, güzel ve alımlı kadın olarak yorumlanır. Tavuk gören kişi güzel ve alımlı bir bayanla tanışabilir. Bekar olanlar için hayırlı bir aşk, evli olanlar için de bereket olarak yorumlanır. Kişi yeni tanışmalar ve duygusal yoğunluk yaşayacaklardır. Kişi alımlı ve güzel kadınla tanışacak ve mutlu olacaktır. Mutluluk ve bereket sahibi olarak anlamına gelen tavuk aşk ve ihtişam olarak da yorumlanır.

Rüyada Tavuğa Dokunmak

İhtiras ihtişam anlamına gelir. Bu dönemlerde bol para harcayabilir ve bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Kişi bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır. Yeni eşyalar alabilir kendinizde değişiklik yapabilirsiniz. İhtişamlı görünmek için çok para harcayabilirsiniz. Ayrıca bu rüya, aşk yaşamak ama tehlikelere de yakın olmak anlamına gelir. Çalkantılı bir aşka başlayacağınız olarak yorumlanır.

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Hizmet almak anlamına gelir. Bir dileğinizin çevrenizdeki bir kişi tarafından gerçekleştirileceği olarak yorumlanır. Uzun zamandır beklediğinizin bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir. Size bu anlamda yardımcı olacak kişi olacaktır. Rüya sahibi yakın bir arkadaşının kalbini kıracaktır ve kendisine yapılan iyiliği geri çevirecektir. Ayrıca kişi, sevdiklerinden güzel haberler alacak demektir. Aynı zamanda yeni bir işe girebilir ya da yeni bir girişimde bulunabilir demektir.

Rüyada Tavuk Kestiğini Görmek

Rüya sahibi için bu genel olarak nikahı ifade etmektedir. Yani rüyayı gören kişinin kendisinden bir kaç yaş küçük olan birisi ile kısa bir süre içerisinde tanışacağını ve bu kişi ile bir evlilik yoluna gireceğini belirtmektedir. Aynı zamanda bu kişinin rüya sahibinin hayatına ansızın girecektir. Böylelikle rüya sahibi sonunda mutluluğu elde etmiş olacaktır.

Rüyada Tavuk Yediğini Görmek

Böyle bir rüya, rüya sahibinin etrafında yer alan kişiler hakkında kısa bir bilgi vermektedir. Rüya sahibinin son zamanlarda etrafında sadece kendini düşünen, kısacası bencil kişilerin varlığının arttığını ifade etmektedir. Rüya sahibinin biran önce kendini dinlemesi ve bu kişilerden uzaklaşması gerektiğinin bir işaretidir. Aynı zamanda etrafındaki kişileri tekrardan gözden geçirmelidir.

Rüyada Tavuk Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin olduğunu ve hayallerinin gerçekleşmesi için çok kısa bir zaman kaldığını ifade etmektedir. Kısacası rüya sahibi kurmuş olduğu hayalin gerçekleşmesi için son zamanlarda oldukça büyük çabalar göstermekte ve artık bu çabasının karşılığını almak üzeredir. En önemlisi de herhangi birinin desteği olmaksızın kendi başarısı ile çabasına ulaşacak demektir.

Rüyada Tavuk Çaldığını Görmek

Eğer bekar bir erkek ise, bu rüya kişinin kısa bir zamanda evlilik yoluna adım atacağını göstermektedir. Eğer rüya sahibinin hayatında birisi var ise bu kişiyle nikah olacağını bu rüya ifade etmektedir. Kişi şayet evli ise, evliliğinde ileri ki zamanlarda daha da mutlu olacağını ifade eder. Çocukları ile güzel günlerin onu beklediğinin habercisidir.

Rüyada Tavuk Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır iş aradığını veya yakın zamanda iş ile ilgili şeylerle uğraşacağına ve kurmuş olduğu hayallerin artık peşinden gideceğini işaret etmektedir. Fakat bu rüya, rüya sahibinin önünde uzun ve biraz stresli bir yol olduğunu göstermektedir. Bu yüzden dolayı rüya sahibinin son zamanlarda oldukça sabırlı olmasını mesaj olarak bizlere göndermektedir.

Rüyada Tavuk Yakaladığını Görmek

Bu rüya kişinin pes etmeden hayallerinin peşinden gideceğini gösterir. Aynı zamanda rüya sahibinin son zamanlarda kısmetlerinin peşinden gideceğini de göstermektedir. Rüya sahibinin tüm bunların sonucunda emeklerinin karşılığını alacağını gösteren bir rüyadır aslında. Böylelikle harcanan bütün caba boşa olmayacak ve karşılığını kat ve kat alacaktır. Mutlu günler bu kısmet ile karşısına çıkacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git