Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada Tavuk Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.146 kez okundu.

Rüyada tavuk görmek, güzel ve alımlı kadın olarak yorumlanır. Tavuk gören kişi güzel ve alımlı bir bayanla tanışabilir. Bekar olanlar için hayırlı bir aşk, evli olanlar için de bereket olarak yorumlanır. Rüyasında tavuk gören kişi yeni tanışmalar ve duygusal yoğunluk yaşayacaklardır. Kişi alımlı ve güzel kadınla tanışacak ve mutlu olacaktır. Mutluluk ve bereket sahibi olarak anlamına gelen tavuk aşk ve ihtişam olarak da yorumlanır.

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tavuk

Rüyada tavuk görmek, ihtiras ihtişam anlamına gelir. Bu dönemlerde bol para harcayabilir ve bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Rüyasında tavuğa dokunan kişi bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır. Yeni eşyalar alabilir kendinizde değişiklik yapabilirsiniz. İhtişamlı görünmek için çok para harcayabilirsiniz. Tavuğa dokunmak aşk yaşamak ama tehlikelere de yakın olmak anlamına gelir. çalkantılı bir aşka başlayacağınız olarak yorumlanır.

Rüyada Tavuk Görmek Ne Demek ?

Rüyada tavuk, hizmet almak anlamına da gelir. Rüyanızda bir tavuğu kucağınıza almanız istediğiniz bir dileğin birisi tarafından gerçekleştirileceği olarak yorumlanır. Tavuğun yumurtladığını görmek uzun zamandır beklediğinizin bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir. Size bu anlamda yardımcı olacak kişi olacaktır. Tavuğu kesen kişi yakın bir arkadaşının kalbini kıracaktır ve ona yapılan iyiliği geri çevirecektir.Rüyasında tavuk gören bir kişi, sevdiklerinden güzel haberler alacak demektir. Tavuk kestiğini gören bir kişi ise, yeni bir işe girebilir ya da yeni bir girişimde bulunabilir.

Rüyada Tavuk

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tavuk görmenin anlamı ve tavuk rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Tavuk Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Kadir dedi ki:

    Mrb rüyamda denizli de bi kalabalıkta biryerde tavuk kümesinden gelen bir tavuk bir kişi onu bana. Getiriyor ve bana tavuk fal bakıyor konuşan tavuk bana senin eşinin üzerine dışardan çok iyi biri bir büyü bir kötülük yaptı onun tarafından ve bu yüzden siz bi türlü anlasamiyorsunuz bir an önce bunun çaresine bakın diyor. Rüyadan çok etkilendim bunun yorumu ne olabilir saygilar…

  2. Ebubekir dedi ki:

    Benim tavuğumu köpek götürdükten 2 hafta geçti ve rüyamda tavuğun yanıma geldi ve kucağıma alıp sevdim.

Sayfa başına git