Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada Tavşan Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.895 kez okundu.

Rüyada tavşan görmek, büyük bir korkuya işarettir. Karanlık ortamda tavşanı görmek ve tavşanın gözlerinin parladığını görmek gizli düşmanınızın olduğu anlamına gelir. Rüyada tavşanın olduğunu hissetmek ama görememek ummadığınız anda sizi üzecek insanların olduğuna işaret eder. Tavşanı görmek ve yakalamaya çalışmak kötülüklerin peşinden gidip sorunu çözeceğinizi gösterir. Tavşan aynı zamanda ağırbaşlı kadına, iffetli kadına işarettir. Tavşan ile bakıştığını görmek güzel, alımlı bir kadınla tanışacağınız anlamına gelir.

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tavşan

Rüyada tavşan görmek, elinize az miktarda bir para geçeceğine işarettir. Tavşan tüyünü yukarı savuran elindeki parayı boş harcamalarda bitirecektir. Beyaz tavşan görmek hayırlı bir nasibe işarettir. Beyaz tavşanı yakalamak hayırlı bir iş için adım atacağınızı gösterir. Beyaz tavşanın öldüğünü görmek elinizdeki fırsatları yanlış hareketlere kaçıracağınıza işarettir.

Rüyada Tavşan Görmek Ne Demek ?

Rüyada tavşan, evinizde tavşan olduğunu görmek hayırlı bir eş olacağı, iffetli kadına işarettir. Evinize gelen tavşanı öldürdü iseniz mutluluğunuzu bozacak tartışmalar olacağı anlamına gelir. Tavşanı yakalamak ve sevmek sizden yaşça küçük biriyle mutlu olacağınızı gösterir. Birden fazla tavşanın olduğunu görmek farklı fırsatlarla karşılaşacağınız ve içinden hayırlı bir seçim yapacağınız anlamına gelir. Rüyasında tavşan gören bir kişi, acele bir iş yetiştirmek zorunda kalabilir. Aynı zamanda tavşan sembolü, genellikle güzel haberlerin ve parlak bir geleceğin göstergesidir. Tavşan gören bir kişiyi güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Tavşan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tavşan görmenin anlamı ve tavşan rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git