Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.472 kez okundu.

Rüyada tabut görmek, güzel bir haber olarak yorumlanır. Rüyada tabut taşıdığını gören kişi yakın zamanda güzel bir haber alacaktır. Mutlu bir dönemin habercisidir. Çekilen sıkıntıların biteceği, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine işarettir. Kişi feraha çıkar, iç sıkıntılarından kurtulur. Yanlış yapılan hareketlerin son bulacağına ve güzel adımların atılacağına işarettir.

Arkadaşlık ilişkileri açısından incelendiğinde ise arkadaşlarının yardımını beklediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi arkadaşlarıyla dert ortağı olacak ya da onların dertlerine derman bulacak şekilde bir çözüm önerecektir. Bu önerme sonrası arkadaşları ve yakın çevresi arasında daha çok saygı duyulan ve daha çok sevilen bir insan olarak dikkat çekecektir. Sağlık açısından bakıldığında ise rüya sahibi rüyada gördüğü kişinin eğer ki bir hastalığı varsa bu hastalığını gidermek için ona yardım etmelidir. Sağlıklı bireylerde görülüyor ise rüya sahibinin anlaması gereken şey gördüğü kişinin yakın zaman içerisinde bir rahatsızlık geçireceği ve bu rahatsızlıktan rüya sahibinin desteğiyle çıkabilecek oluşudur.

Rüyada Tabut Yapmak

Başarı anlamına gelir. Yaptığı iş ne olursa olsun başarıyla sonuçlanacaktır. Rüyayı gören çalışan biri ise iş yerinde başarıyı yakalayacaktır. Eğer öğrenciyse okulunu başarıyla bitirecektir. İkili ilişkilerde de başarılı olmak söz konusudur. Uzun zamandır konuşmak istediğiniz biriyle bu dönemde cesaretinizi toplayıp konuşabilirsiniz.

Kişinin rızkının temiz ve helal olduğunu söyler. Ayrıca siz de malınızı çok verimli bir şekilde kullanıyorsunuz. Yine bu dönemde elinize yüklü bir miktar para geçecek ve bu parayı hiç zorlanmadan elde edeceksiniz. Ferahlık demektir. Bunu hayatın her alanında düşünebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız bu dönemde çözüme kavuşacak. Kişi ticaret ile uğraşıyor ise hayatının karını elde edecek diyebiliriz. Çok verimli bir dönem geçireceksiniz ve bu durum aile yaşantınıza dahi yansıyacak.

Hayatınızda olumlu geçecek bir evreye girdiğinizi söyler. Bu dönemde iş hayatınızda yükselişe geçeceksiniz ya da daha çok maddi kazanç sağlayacak yeni bir işe girebilirsiniz. Kişinin aşk hayatı da çok güzel bir şekilde akacaktır. Sevgiliniz size küçük sürprizler hazırlıyor olabilir. Siz birbirinizle çok uyumlu bir çiftsiniz ve çevreniz sizi çok yakıştırıyor. Yakın zamanda doğru kişi karşınıza çıkacaktır. Çünkü aşk hayatınızda bir hareketlenme olacak ve siz çok mutlu bir hayat süreceksiniz. Bunun için önce ruh eşinizi bulmanız gerekiyor. İnsanlar sizinle gezmeye dolaşmaya bayılıyorlar. Çünkü siz hayattan nasıl zevk alacağınızı bilen birisisiniz ve insanlar sizin yanınızda eğleniyorlar.

Rüyada Tabuta Girmek

Saygı görmek olarak yorumlanır. Düşünceleriniz önemsenecektir, her nasihatiniz dinlenecektir. Kişi bir topluluk önünde konuşma yapabilir ve bir projeye başkanlık yapabilir. Aynı zamanda kişi, aniden bir sevdiğinin vefat haberini duyabilir. Bu rüya sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu rüya, sağlıklı bir kişi için güzel şeyler olacağını gösterir. Ayrıca, rahat bir döneme gireceğinizi ve yeni bir karar alacağınızı gösterir. Hasta kişilerin tabut görmesi hayra alamet değildir. Bazen de kişi, bir sevdiğinin vefat haberini duyabilir anlamına gelir.

Rüya sahibinin arzuladığı bir işe başlayacağı, talep ettiği bir şeyi elde edeceği şeklinde yorumlanabilir. Kişi özlenen bir başarıya ulaşacak, yapmayı çok istediği bir işi başaracak, manevi olarak kavuşmak istediklerine kavuşacaktır. Eğlenceli bir arkadaş ortamına gireceğine, mutlu bir beraberliğe yelken açmaya, sözü geçen bir yaşlı kimsenin faydasını göreceğini haber eder. Çok önemli bir nasihat alacağınıza ve bunu dikkate almanız gerektiğine işaret eder.

Rüya sahibinin eğitimle alakalı bir mevzuda sıkıntıya düşeceğini ve aile büyüklerinin sözlerini kulak arkası etmemesi gerektiğini ifade eder. Kişi bir iş girişimindeyse, bu iş konusunda uzman olanlara danışarak ve yol gösterebilecek kişilerin fikrini alarak yola devam etmesi gerektiğini haber eder. İzdivaç konusunda bir takım kişilerin söylediklerini reddediyorsa bu konuyu muhakkak tekrar gözden geçirmelidir. Bu rüyayı gören kişinin bereketli ve huzurlu bir yaşama geçiş yapacağı ve sıkıntı yaratan durumların hayatından çıkacağı anlamına gelir. Para, maddi manevi rahatlık bu kişinin hayatındaki yeni günleri gösterir. Sağlık konusunda bir yakınının sıkıntısı ise son bulacak ve bu durum tüm çevreyi sevindirecektir.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Sizin daha fazla sorumluluk alacağınıza, yanlışlarınızın farkına varacağınıza ve kendi kişiliğinizdeki yanlışları düzelteceğiniz anlamında yorumlanabilir. Ailenizle ilgili yanlış anlaşılmaları da konuşarak yoluna koyacağınıza da yorumlanabilir.Sevgiliniz de aranızda eğer sorunlar varsa bu sorunları düzelteceğinize ve sevginizin daha da güçleneceğine işaret etmektedir. İlişkide daha çok sorumluluk da alabilirsiniz. Sevgiliniz zor zamanlar geçiyor olabilir ve siz daha sorumluluk alıp daha fazla destek olacak olabilirsiniz. İlişkiniz için atlatmanız gereken sıkıntılı bir dönem olabilir. İlişkilerinizi bir daha gözden geçirmeniz gerektiğine işaret eder.

Halk için çalışan kişileri çağrıştırır. Hayırlı bir olaydır. Bir devlet kurumunda çalışmaya başlayacaktır. Ya da bu kişinin insanlar arasında fikri sorulan hatırı sayılı biri olduğu düşünülür. Rüya sahibine gelecek olan bazı sevindirici haberler sayesinde rüya gören kişi kötü günlerden üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacak ferah bir hayata başlayacaktır. Bu güzel haberlerden sonra rüyayı gören kişinin gözyaşı döktüğü tüm olaylar düzelip mutluluğun yolunu yakalamış olacak diye tabir edilmektedir. Bu rüya sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe hayırlara, geleceğe umutla bakmaya, mutlu haberlerin yaklaştığına ve insanları teselli etmeye delalettir. Rüyayı gören kişinin manevi yanının çok güçlü olduğuna ve insanlara değer verdiğine, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular besleyip sevgi dolu olduğuna, faydalı şeyler yapmasına işaret edilir.

Rüyada Yeşil Örtülü Tabut Görmek

Üzüntüye ortak olmak olarak yorumlanır. Gördüğü rüyayı başkasına anlatan kişi başkalarının üzüntülerine ortak olacaktır. Yakın bir arkadaşınız zor durumda olabilir ve sizinle bu durumu paylaşabilir. Siz de buna üzülebilir ve o kişiye yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Bu rüya, içinizde büyük depremler olduğunun göstergesidir. Dışarıdaki kişiler sizi çoğu zaman ya anlamıyor ya da yanlış anlıyordur ki bu da sizi kendinizi zor dizginlemenize neden oluyordur. Bu rüya bir uyarı niteliğinde de olduğu açıkça söylenebilir. Öyle ki; zor dönemlerden geçerken kendinize hakim olabildiğiniz sürece sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde bir sinir patlaması halinde zararınız hem kendinize hem de çevrenizdeki kişilere dokunacaktır. İyiyle kötüyü, doğru ve yanlışı ayırt edebilmeli bu dönemde kendinizi dizginlemelisiniz. Bu rüyayı gören kişi; etrafındaki insanları iyi gözlemlemeli ve dostuna, düşmanına karşı tedbirli olmalıdır.

Bugüne gelene kadar harcadığınız emeğin, istikrarınızın karışılığında hayat tarafından ödüllendirileceğinize ve bunun sonucunda nasibinizin artacağına işarettir. Elinize geçen fırsatlarla beraber elde edeceğiniz faydayı yardımsever bir tavırla yakın çevrenizle de paylaşacağınız, bu sayede çok sevilen ve aranan bir insan olacak, saygınlığınızın artacağı, başarıdan başarıya koşacağınız bir döneme giriş yapacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tabut İçinde Cenaze Görmek

Kişinin çevresine, ailesine ve kendine hayır getirecek güzel işler yaptığının veya yapacağının işaretidir. Çekilen sıkıntıların sona ereceğini ve bu süreç sonunda o kişinin güzelliklerle ödüllendirileceği anlamına gelir. Çoğu zaman iyiye yorulabilecek, size mutluluklar güzellikler getirecek haberlerin müjdecisidirler. Faaliyetler, etkinlikler, kurs, spor, arkadaş gezmeleri derken epey sosyal ve aktif bir hayatın olduğu görünüyor. Bunca koşuşturma arasında sağlığına dikkat etmek gerekir. Vitamin takviyeleri ile sağlığını koruyabilirsin. Ara sıra ailene de zaman ayırsan çok iyi olacak. O kadar koşuşturma arasında onları biraz ihmal etmiş gibisin. Özellikle annen bu duruma çok içerlenmiş görünüyor.

Aksaklıklar yaşanabileceğine işarettir. Kişi yaptığı işlerde ufak aksaklıklar yaşayabilir. Planlamadığı bir olay gerçekleşebilir ve tüm planlar değişmek zorunda kalabilir. Bu yüzden yaptığınız planlarda bir B planı hazırlamayı unutmamalısınız. Ayrıntılı düşünmek ve olasılıkları değerlendirmek kurtarıcı olabilir. Bu rüyayı gören kişi, genellikle planlamadığı bir seyahate çıkacak demektir. Bu rüya, çoğu zaman güzel zamanlar geçireceğinizin de habercisidir. Ayrıca kişi, hayatındaki bazı planları değiştirmek zorunda kalabilir ve aynı zamanda bu kişi ani kararlar vererek hayatına farklı bir yön verebilir. Bu rüya, genel olarak güzel günlerin yaklaştığının göstergesidir. Kişi aldığı kararlara dikkat etmelidir anlamı taşır.

Güzel duygular olarak yorumlanabilir. Ayrıca kişi güzel duygularını birileri ile paylaşacaktır. Duygusal yakınlık hissettiğiniz kişi ile güzel duygular yaşayabilirsiniz. Romantik anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle duygu alışverişi yapabilirsiniz. Duyguların yoğun olduğu bir dönem olarak yorumlanabilir. Güzel zamanlar yaşayacağı bir dönem içine girebilir. Kişi, bu dönemde hayalini kurduğu tüm isteklerini gerçekleştirebilir ve her konuda başarıya ulaşabilir. Kişi, hasta ise iyileşir, işsiz ise geliri düzgün bir işte çalışmaya başlayabilir.

Rüyada Evde Tabut Görmek

Hayatınıza çok yakında size büyük yardımları olacak birinin gireceğine işaret eder. Hayırlı, yardımsever ve sevecen insanlarla tanışacaksınız. Zor durumdayken size uzanacak yardım eline işaret eder. En sıkıntılı zamanınızda hiç beklemediğiniz birinden büyük bir yardım görebilirsiniz. Karşılıksız iyilik yapan hayırlı insanlarla dostluk kurabilirsiniz. Bu insanlar komşuluk ilişkisiyle ya da dolaylı arkadaşlıklarla karşınıza çıkabileceği gibi, iş hayatınız aracılığıyla da sizinle iletişim kurabilirler. Özellikle büyük sıkıntılar içerisindeyseniz ve bir çözüm olmadığını düşünüyorsanız sabırla beklemeli ve dostlarınızla ilişkinizi iyi tutmalısınız. Faydalı evlada da dalalet eder. Çocuklarınızdan biri ya da hepsi, onlara verdiğiniz maddi ya da manevi tüm emekleri fazlasıyla size geri döndürecekler.

Okuyan çocuklarınız çok iyi konumlara gelecek ve büyük kazançlar elde ederek bu kazançlarına sizi de ortak edecekler. En sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olarak, dertlerinize beraberce çözüm bulmaya çalışacaklar. Ayrıca en ihtiyaç duyduğunuz anlarda her şeyi bırakıp sizinle ilgilenecek ve hayır dualarınızı hak edecekler. Yardımsever ve iyi kalpli insanlara işarettir. En ihtiyaç duyduğunuz anlarda etrafınızın böyle insanlarla sarıldığına şahit olabilirsiniz. Sıkıntılara sabırla ve metanetle yaklaştığınız sürece iyi insanlar sizi asla yalnız bırakmayacak ve karşılıksız iyiliklerini size sunacaklar. Aynı zamanda daha önce yaptığınız iyiliklerin karşılığını da bu vesileyle alacaksınız. Bekar olanlar için, anlayışlı, yardımsever ve hayırlı bir eş anlamına gelir. Hamileler içinse hayırlı evlada işaret eder. İş arayanlar için, iyi insanlarla dolu sakin iş ortamlarına girmeye dalalet eder.

Rüyada Siyah Tabut Görmek

Sosyal faaliyetlerin içerisinde bulunmaya, herkesçe bilinen bir gerçeği en son öğrenmeye, kalbini kırdığı kimsenin özür dilemesine tabir edilir. Uzak bir yolculuğa çıkmaya, iş değişikliği yapmaya, tutarsız harcamaları yüzünden maddi yönden borçlanmaya, parasal anlamda sıkıntı çekmeye işaret eder. Bazen de beklemediği bir anda aşkın kapısını çalmasına, adeta beyaz atlı prensine gönlünü kaptıracağına delalet eder. Sevgi ve bol muhabbet olarak yorumlanır. Kişi yakınları ile arkadaşları ile bir araya gelebilir ve bol bol muhabbet edebilir. Ahbap buluşmalarının çok olacağını bir durum olarak da yorumlanabilir. Muhabbetini çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir ve güzel muhabbetler edebilirsiniz.

Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Eğer kişi bekarsa hayırlı bir kişi ile tanışacaktır. Ancak kişi eğer evliyse ailedeki mutluluğu artacak demektir. Evlat sahibi olmak isteyen evlat sahibi olacaktır ya da olmaya karar verecektir. Güzel bir iş planı yapıyorsanız ve iş başvurusu yapıyorsanız güzel cevaplar alabilirsiniz.

Rüyada Küçük Tabut Görmek

Rüya sahibinin hayırlı bir işe vesile olacağına ve bu iş sonucunda mutluluk duyacağına işaret eder. Rüya her zaman için hayırlara alamettir. Rüya sahibi eğer hasta ise yakın zamanda sağlığına kavuşarak mutluluk duyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yeni bir kazanç kapısı bularak helal kazancını arttıracağı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin mutluluk ile dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Kişinin ihtiyaç sahibi birisine büyük bir yardım yaparak yüzünü güldüreceğine delalet edilir. bununla birlikte yakın çevresinden arkadaşı, akrabası ya da eşine destek olarak bir derdine çare bulacağına ve aralarında ki bağın güçleneceğine işarettir. Eğer kişi evli ise evlilik hayatında bir takım sorunların son bularak su gibi akıp gideceğine delalettir. Eğer kişi bekar ise anne babasına karşı bir iyilik yaparak cennetin kapılarını aralama fırsatı bulacağına işarettir.

Rüyada İki Tane Tabut Görmek

Rüya sahibinin bazı konularda boş kuruntu yaptığına ve olmadık şeyleri kafasına takarak kendine sorun yarattığına işaret eder. Gereksiz telaş içinde olan rüya sahibinin yakın bir zaman içinde bu durum içinden kurtularak normal hayatına döneceğine delalettir. Rüya sahibinin tüm bu kuruntulardan kurtularak yakın bir zaman içerisinde kendine gelerek mutlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüya sahibinin sevdiği insanları bir araya toplayarak güzel bir gün geçireceğine işarettir. Aynı zamanda çok sevdiği ve küs olduğu bir kişi ile de yakın zaman içinde bu topluluk sayesinde barışacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir organizasyon düzenleyerek tüm sevdiklerini görme fırsatı yakalayacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya bolluk ve bereket anlamına da gelir. Kişinin evi bol rızık ile dolup taşacak ve mutlu bir süreç yaşayacaktır.

Rüyada Beyaz Tabut Görmek

Yöneticilik olarak yorumlanır. Rüyada başını gören kişi bir gruba yöneticilik yapabilir. İş ortamında bazı sorumluluklar size verilebilir. Okulda hazırlanacak bir proje için siz başkan seçilebilirsiniz. Bazı derneklere üye olabilirsiniz. Dernek başkanı olabilirsiniz. Doğru stratejiyle güzel çözümler bulabilirsiniz ve takdir görebilirsiniz.

Rüyayı gören kişi şifa bulacaktır ve ömrünü uzatacaktır. Kişi bazı hastalıklarından kurtulacaktır. Tedavi sürecinde olan birisi bu dönemde hastalığını yenecektir. Kullanılan ilaçlar olumlu sonuç verecektir.Aynı zamanda akıl, ilim, bilim, fen ve yüksek erdemin sembolüdür. İş hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerin de göstergesi olabilir. Çoğu zaman hastaların iyileşeceğine, sağlıklı olan kişilerin ise küçük rahatsızlıklar geçirebileceğine yorulur. Bu rüyayı gören kişinin bir iş yaparken defalarca düşünerek hareket ettiği söylenir. Rüya sahibi genellikle, dikkatli, işine çok büyük bir önem veren, titiz, akıl üstünlüğüne inanan ve mantık doğrultusunda adımlarını atan kişi olduğu söylenir.

Rüyada Evin İçinde Tabut Görmek

Uzun zamandır elinizde olan bir işi artık bitireceğinize yorulur. Hayatınızdaki belirsizlikler son bulacak. Sağlık sorunlarınız dolayısıyla ayrı kaldığınız işiniz ya da okulunuza geri dönebileceksiniz. İş yerinizde değerinizin farkında olanlar var ve yakın zamanda yükseleceksiniz. Hayatınızda şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz artık. Maddi yönden getirisi fazla olan işlerle meşgul olacaksınız. Bu aralar görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacak tekrar görüşmeye başlayacaksınız. Arkadaşınızla eski günleri yad edeceksiniz ve anılarınız canlanacak. Yaşam kaliteniz bu dönemde artacak ve huzurlu bir hayat süreceksiniz.

Size kolay gibi görünen bazı işlerin aslında sanıldığı kadar kolay olmadığını gösterir. Bu işlerle uğraşırken zorlanabilir, beklemediğiniz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel hayatın olumlu yönde devam edeceğine yorumlanır. Eğer uzun zamandır gözlemlediğiniz içinizi kıpırdatan biri varsa şu sıralar harekete geçmenin tam sırası. Hayatınızda biri varsa eğer bu kişi sizin ruh ikiziniz siz tam birbiriniz için yaratılmışsınız. Yalnız bir bireyseniz doğru kişiyle karşılaşmanız çok yakın bu aralar. Çünkü şanslı döneminizdesiniz ve her şey sizin lehinize.

Rüyada Bayraklı Tabut Görmek

Rüya sahibinin bir şeylerden korkuyor olduğu ve içinde oldukça çok şüphe barındırıp bunlar ile başa çıkamamak gibi korkularının da bir hayli artıyor olduğu zaman dilimini göstermektedir. İçerisinde ne kadar çok korku barındırır ise başına o kadar çok o olayın geleceğini de gözler ardı etmemesi gerektiğini ve ona göre temkinli davranması gerekiyor olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin bu ara birçok iş ile meşgul oluyor olmasından dolayı kendini oldukça yıpratmış ve toparlamak için de kendine iyi bir zaman ayırması gerekiyor olduğunu da gözler önüne alması gereken zaman dilimlerini de ifade etmektedir.

Rüyayı gören kişinin düşmanına karşı kazanacağı zafere işarettir. Düşmanlarınızla gireceğiniz dişli mücadele sonucunda uğrayacağınız kazanç sizin yararınıza olacaktır. Kendi sorunlarınızın üstesinden zorlanmadan kendi kendinize geleceğinizi ifade etmektedir ve faydalı işe yarar işlerde bulunacaksınız. Bu durumunda size hem maddi hem manevi getirileri olacaktır. Düşmanlarınıza karşı ayakta durmanızı ve güçlü olmanızı sağlayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git