Rüyada Tabure Görmek

Rüyada Tabure Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.428 kez okundu.

Rüyada tabure görmek, birinden destek almak olarak yorumlanır. Rüyada tabure gören kişi yakınındaki birinden destek alacaktır. Zor durumlarınızda sizin yanınızda size destek olacak biri olacaktır. Maddi olmasa da manevi olarak destek alacağınız anlamına gelir. Rüyada tabureye oturan kişi alacağı destekle zor işlerinden üstesinden gelecektir. Zor günleri yanındaki dostlarıyla kolaylıkla aşacaktır.

Rüyada Tabure Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada tabure

Rüyada tabure görmek,tercih yapmak anlamına gelir. Rüyada tabure oturduğunu gören kişi bazı konularda tercih yapmak zorunda kalacaktır. Rüyayı gören kişi aynı anda birkaç iş teklifi alabilir. Bu işlerin arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Durumu artısı ve eksisiyle değerlendirip karar vermek isteyecektir. Farklı alanlardaki iş teklifleri sizin kafanızı karıştırabilir.

Rüyada Tabure Görmek Ne Demek ?

Rüyada tabure, rütbe almak olarak yorumlanır. Rüyada tabureye oturan ve taburenin kırıldığını gören kişi rütbe almak için hırs yapacaktır. Okulu bitiren biriyseniz atanmak için büyük çabalar gösterebilirsiniz.İş tekliflerinde size en yararlı olacak işi seçmek için çaba harcayabilirsiniz.Hırsın söz konusu olduğu bir döneme işaret eder. Tabure üzerine çıktığını gören bir kimse, bulunduğu mevkiden yükselecek ve liderlik konumuna gelecek demektir. Aynı zamanda tabureden düştüğünü gören bir kişi, büyük bir başarısızlık yaşayabilir ve bunun sonucunda maddi sıkıntı içine düşebilir. Rüyasında tabure gören bir kişi, hiç beklemediği kişilerden ihtiyacı olduğu bir anda destek görecek demektir. Tabureye inip çıktığını gören bir kimse ise, büyük bir kararsızlık yaşayacak demektir. Tabure sembolü, yükselişin simgesidir.

Rüyada Tabure

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tabure görmenin anlamı ve tabure rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git