Rüyada Tablo Görmek

Rüyada Tablo Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.535 kez okundu.

Rüyada tablo görmek, güzel bir haber ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyada tablo gören kişi mutlu olacağı bir haber alacaktır. Sizi çok mutlu edecek gelişmeler olabilir. Rüyada tablo astığını gören kişi mutlu bir haber verecektir. Yakınınızdaki birine onun çok mutlu olacağı bir haberi ona söyleme fırsatı yakalayacaksınız. Onun mutluluğu da sizi mutlu edecek.

Rüyada Tablo Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada tablo görmek

Rüyada tablo görmek, yalan söylemek anlamına gelir. Rüyada tablo gören kişi ve tabloda fotoğraf gören kişi birilerine yalan söylemek zorunda kalacaktır. Sıkışacağınız bir durum karşısında yalan söyleyip o durumu kurtarmak isteyebilirsiniz. Bu iş ortamında da olabilir, özel hayatınızda sevgilinize de olabilir ya da okul hayatınızda bir öğretmenize olabilir. Yalan söylemenin gündemde olduğu bir dönem.

Rüyada Tablo Görmek Ne Demek ?

Rüyada tablo aldatmak olarak da yorumlanır. Rüyasında kendi tablosunu gören kişi biri, birisi tarafından aldatılacaktır. Rüyasında tabloyu yırtan ya da kıran kişi aldatma olayını ortaya çıkaracaktır. Tüm gizlilik ortadan kalkabilir ve aldatmalar, yalan ortaya çıkabilir. Kartların açık olacağı ve tüm duyguların açığa çıkacağı bir döneme işaret eder. Tablo gören bir kişi, yeniliklere açık bir kimse olarak tanınır ve hayatında yeni şeyler denemeyi çok sever. Bu rüyayı gören bir kişi, yeni bir ortama girebilir. Gören bir kişi, çok mutlu olacağı bir dönemin içine girebilir. Aynı zamanda bu rüya, hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada tablo

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tablo görmenin anlamı ve tablo rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git