Rüyada Tablo Görmek

Rüyada Tablo Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.901 kez okundu.

Rüyada tablo görmek, güzel bir haber ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyada tablo gören kişi mutlu olacağı bir haber alacaktır. Sizi çok mutlu edecek gelişmeler olabilir. Rüyada tablo astığını gören kişi mutlu bir haber verecektir. Yakınınızdaki birine onun çok mutlu olacağı bir haberi ona söyleme fırsatı yakalayacaksınız. Onun mutluluğu da sizi mutlu edecek.

Rüyada Tablo Yapmak

Yalan söylemek anlamına gelir. Sıkışacağınız bir durum karşısında yalan söyleyip o durumu kurtarmak isteyebilirsiniz. Bu iş ortamında da olabilir, özel hayatınızda sevgilinize de olabilir ya da okul hayatınızda bir öğretmenize olabilir. Yalan söylemenin gündemde olduğu bir dönem.

Rüyada Tablo Yırtmak

Aldatmak olarak da yorumlanır. Kişi, birisi tarafından aldatılacak demektir. Ayrıca kişi aldatma olayını ortaya çıkaracaktır. Tüm gizlilik ortadan kalkabilir ve aldatmalar, yalan ortaya çıkabilir. Kartların açık olacağı ve tüm duyguların açığa çıkacağı bir döneme işaret eder. Tablo gören bir kişi, yeniliklere açık bir kimse olarak tanınır ve hayatında yeni şeyler denemeyi çok sever. Aynı zamanda kişi, yeni bir ortama girebilir. Kişi, çok mutlu olacağı bir dönemin içine girebilir. Bazen de bu rüya, hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada Tablo Çalmak

Kişiliğiyle alakalı olumlu gelişmeler içerisine girmeye, hayal gücünün zengin olmasına, uzun zamandır süregelen içsel karmaşasını çözmeye, disiplinli bir çalışma içerisine girmeye işaret eder. Bazen de dünya malından yararlanmaya, beklentisinin çok üstünde bir mevkiye sahip olmaya, cüretkar girişimleri sayesinde kazançlarının artmasına, takım arkadaşlarını yarı yolda bırakmaya, mal mülk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Tablo Çizmek

Yüce gönüllü yardımsever kimsenin varlığına, başkasının söylediklerine inanmayan yalnızca gözüyle gördüğü olaylara yorum yapan kimseye, şüphelerinde haklı çıkmaya delalet eder. Mutluluk edici haber almaya ve herkesle paylaşmaya, karmaşadan uzak sessiz sakin bir yaşam sürmeye, etrafındaki psikolojik baskılardan kurtulmaya, maddi durumunun düzelmesine, komşuluk ilişkilerinin bozulmasına, realist düşünmeye, gündelik işlerden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada Tablo Satın Almak

Yıllardır hayalini kurduğu konuma kısa bir süre içerisinde ulaşmaya, doğayla iç içe bir yaşam sürmeye, hayatta ki amaçlarından uzaklaşmaya işaret eder. Olumsuz olarak hayallerinin yerle bir olmasına, ilgi alanlarına ve yeteneklerinden uzaklaşmaya, kötümser bakış açısı yüzünden kaybetmeye delalet eder. Küs olduğu arkadaşıyla barışmaya, ağzının tadını yerine getirecek haberler almaya tabir edilir.

Rüyada Tablo Hediye Vermek

Hayatının fırsatını yakalamaya, kafasının uyuştuğu şen şakrak insanlarla birlikte vakit geçirmeye, uğradığı maddi zararı kısa bir zaman içerisinde karşılamaya delalet eder. Beklemediği bir yerden iyilik görmeye, aile büyüklerinin itirazlarına rağmen kafasına koyduğu fikri gerçekleştirmeye, hatalarını kimseye muhtaç olmadan tek başına göğüslemeye, duygusal açıdan incineceği bir döneme girmeye tabir edilir.

Rüyada Tablo Taşımak

Emin adımlarla hareket ederek yüksek mevkilere gelmeye, dostunun da yardımını alarak iflasın eşiğinden dönmeye, günahkar kimsenin varlığına işaret eder. Dünya işlerine fazla vakit ayırmaya, emeklerinin boşa gitmesine, ailesini ihmal etmeye, hoşnut olmadığı kimseyle birlikte iş yapmak zorunda olmaya delalet eder. Bazen de iyilik yapmaya, zamanında cefasını çektiği bir işin sefasını sürmeye delalet eder.

Rüyada Tablo Silmek

Bekar kimseler için ev arkadaşıyla problem yaşamaya, hastalık derecesinde titiz olan kimsenin varlığına, kurduğu düşlerin yerle bir olmasına ve kendisine olan inancını yitirmesine işaret eder. Gönlünden geçen kimseyle dünya evine girmeye, üst üste sevindirici gelişmeler yaşamaya, kazadan beladan kıl payı kurtulmaya, uzun bir zaman önce dilediğini adağını yerine getirmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git