Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.208 kez okundu.

Rüyada tabanca görmek, hüzün ve keder olarak yorumlanır. Tabanca gören kişi acı ve keder yaşayabilir. Alacağınız bir haber sizi çok üzebilir. Hasta olan bir yakınınızdan üzücü bir haber alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın derdine üzülebilirsiniz. Rüyasında tabancı gören kişi üzücü haberlerle yoğun bir dönem geçirecektir. Başkasının zor durumu sizi çok üzebilir. Hüzünlü bir olay sizi etkileyecek ve enerjinizi düşürecektir.

Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada tabanca

Rüyada tabanca görmek, kötü haber olarak yorumlanır. Rüyasında vurulduğunu gören kişi birinden kötü haber alacaktır. Sizi etkileyecek ve kötü hissettirecek bir haber alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız kötü haber sizi çok üzecektir. Rüyada tabancayla birkaç kez vurulduğunu gören kişi  kötü haberler karşısında kendini güçsüz hissedecektir. Güçlü olmanız gereken bir dönem olarak yorumlanabilir.

Rüyada Tabanca Görmek Ne Demek ?

Rüyada tabanca birilerine destek vermek olarak yorumlanır. Tabancayla birini vurduğunu gören kişi başkasına bazı konularda destek verecektir. Arkadaşlarınızın bazı sorunlarına ortak olabilir ve onun sorunlarına çözümler arayabilirsiniz. Yardımlaşmanın yoğun olduğu bir dönem olarak ifade edilir. Yardım etmeden çekinmeyin ve bu güzel duyguyu tadın. Tabanca gören bir kişi, tez bir haber alacak demektir. Aynı zaman bu rüya, sevineceğiniz ve geleceğiniz ile ilgili etki edecek bir haber alacağınızın da göstergesidir. Tabanca ile birini vurduğunu gören kişi, büyük bir kararsızlık yaşayabilir ve yaptığı bir davranıştan ötürü büyük bir pişmanlık yaşayabilir. Tabanca, genellikle haber anlamına gelir.

Rüyada Tabanca

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada tabanca görmenin anlamı ve tabanca rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git