Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.492 kez okundu.

Rüyada tabanca görmek, hüzün ve keder olarak yorumlanır. Tabanca gören kişi acı ve keder yaşayabilir. Alacağınız bir haber sizi çok üzebilir. Hasta olan bir yakınınızdan üzücü bir haber alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın derdine üzülebilirsiniz. Kişi üzücü haberlerle yoğun bir dönem geçirecektir. Başkasının zor durumu sizi çok üzebilir. Hüzünlü bir olay sizi etkileyecek ve enerjinizi düşürecektir.

Rüyada Tabanca ile Vurulmak

Kötü haber olarak yorumlanır. Rüyasında tabanca ile vurulduğunu gören kişi birinden kötü haber alacaktır. Sizi etkileyecek ve kötü hissettirecek bir haber alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız kötü haber sizi çok üzecektir. Birkaç kez vurulduğunu gören kişi kötü haberler karşısında kendini güçsüz hissedecektir. Güçlü olmanız gereken bir dönem olarak yorumlanabilir.

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek

Birilerine destek vermek olarak yorumlanır. Tabancayla birini vurduğunu gören kişi başkasına bazı konularda destek verecektir. Arkadaşlarınızın bazı sorunlarına ortak olabilir ve onun sorunlarına çözümler arayabilirsiniz. Yardımlaşmanın yoğun olduğu bir dönem olarak ifade edilir. Yardım etmeden çekinmeyin ve bu güzel duyguyu tadın. Tabanca gören bir kişi, tez bir haber alacak demektir. Aynı zaman bu rüya, sevineceğiniz ve geleceğiniz ile ilgili etki edecek bir haber alacağınızın da göstergesidir. Kişi, büyük bir kararsızlık yaşayabilir ve yaptığı bir davranıştan ötürü büyük bir pişmanlık yaşayabilir. Tabanca, genellikle haber anlamına gelir.

Rüyada Tabanca Taşımak

Rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin asaletini ve gücünü gösterdiği gibi haklı olmadığı halde hak iddia etmesi olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinin son derece geniş ve nüfuzlu kişiler olduğu şeklimde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kendini uzun bir dönem güvende hissedeceği bir ortamda kalacağına ve bu ortamın ona mutluluk getireceğine de delalet eder.

Rüyada Tabanca Sökmek

Rüya sahibinin en yakın arkadaşından ya da sevdiği birinden ayrılacağına ve bu dönem için zor bir süreç yaşayarak manevi olarak parçalanacağına işarettir. Eğer rüya sahibi evli ise eşinden göreceği kötü bir hareket ya da davranış göreceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bekar ise ekonomik olarak zor bir süreçten geçeceğine ve bu sürecin onu son derece yaralayacağına delalet eder.

Rüyada Tabanca Atmak

Zor ve sancılı bir sürecin atlatıldığının işaretidir. Rüya sahibinin yanlış bir yola saptığının ancak bunu çabuk fark ederek geri döndüğünün ya da döneceğinin işaretidir. Aynı zamanda rüya sahibinin birine haksızlık ettiğinin ancak yakın bir zaman da bu haksızlığı kabul ederek karşısında ki insanın gönlünü almaya çalışacağının işaretidir. Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde kırdığı birinin gönlünü alarak aralarında ki husumetin çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Tabancayla Nişan Almak

Rüya sahibinin hedefine ulaşacağına ve uzun zamandır hayalini kurduğu şeye erişeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmet bularak çok kısa süre içinde dünya evine gireceğine delalettir. Uzun süredir beklenen bir haberin rüya sahinin lehine sonuçla biteceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin büyük kararlar alarak kısa bir zaman içinde hayalleri için büyük işlere imza atacağına rivayet edilir.

Rüyada Tabanca Patlatmak

Rüya sahibinin uzun süredir içinde tutuğu bir sırrının bir olaydan dolayı patlaması anlamını taşır. Bununla birlikte bir farklı yorum ise rüya sahibinin biri ile büyük bir tartışmaya gireceğini ve oldukça çekişmeli sorunların hasıl olacağına delalet eder ve bu rüya genelde iyiye yorulmamaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin hanesinde büyük bir kavganın çıkacağına ve bu durumun çok ses getireceğine delalet eder.

Rüyada Tabanca Mermisi Görmek

Uzun zamandır rüya sahibinin alakası ve ilişkisi olmayan biri ile bir araya geleceğine işarettir. Bu bir araya gelme ile birlikte bir takım yeni sorunların ortaya çıkacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde ki kişilerden bir takım saklanan gerçekleri öğreneceğine işarettir. Kişinin gerçeklerle yüzleşmesinin ardından türlü problemlerin yaşanacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabanca Sesi

Rüya sahibinin büyük ve gürültülü bir kavga yahut tartışma içine girerek burada yıpranacağına ve kırılacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin bir konu hakkında fikirlerinin de önemsenmeyerek göz ardı edileceği şeklinde de yorumlanır. Bu rüya genelde iyiye yorulmaz ve rüyayı gören kişinin bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalarak üzüleceğine delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git