Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada Sütyen Görmek
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.504 kez okundu.

Rüyada sütyen görmek, birkaç anlam taşımaktadır. Sütyen görmek bazen mutlu bir haber bazen üzüntülü bir haber olarak yorumlanır. Rüyayı gören bayansa yakın zamanda mutlu bir haber alacaktır. Gören erkekse üzüntülü bir haber alabilir. Sütyen kadında hayra erkekte belaya yorumlanır. Rüyada sütyen giydiğini gören kişi hayırlı bir işe adam atabilir.

Rüyada Sütyen Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sütyen

Rüyada sütyen görmek, zorlu bir dönem olarak yorumlanır. Rüyayı gören erkekse ve sütyen giyiyorsa çok zor bir işle uğraşmak zorunda kalacaktır. Zorlanacağı bir işe adım atabilir. Aile hayatında yanlış anlaşılmalara maruz kalabilir ve durumu düzeltmek için büyük çabalar gösterebilir. Kendini doğru ifade etmek için olduğundan daha çok çabalamaya başlayabilir.

Rüyada Sütyen Görmek Ne Demek ?

Rüyada sütyen, ihanet anlamına da gelir. Rüyada bir erkeği sütyen giymiş gören kişi biri tarafından ihanete uğrayacaktır. Bu özel hayatta da olabilir iş hayatında da olabilir. Çok güvendiğiniz bir insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve ihanetiyle şaşırtabilir. Acı gerçeklerin gün yüzüne çıkma vakti denilebilir. Rüyada sütyen görmek, aldatılmanın ya da yalanlarla kandırıldığınızın göstergesidir. Sütyen giyen kişi eğer erkekse hayatınızda kötü şeyler olacağına delalet eder. Genel olarak sütyen görmek, kötülüğün, belanın ve yaşanacak kötü şeylerin habercisidir. Rüyasında sütyen giydiğini ve bundan rahatsız olduğunu gören bir kişi, başlayacağı bir işte başarısızlık yaşayabilir ya da uzun bir süre zor zamanlar geçirebilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatının her alanında dikkatli olması gerekir.

Rüyada Sütyen

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada  görmenin anlamı ve sütyen rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sütyen Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Sude dedi ki:

    Rüyamda sevdigim kisi sutyenime dokunuyordu

  2. Akça gulben dedi ki:

    Rüyamda mahkemelik oldugumuz çocuğumun babası yatak odasının kapısında oturuyor ve üzerimi değiştirmek zorunda kalıyorum yanında sutyenimi çıkartıp tekrar giyiyorum hatırladığım beyaz bi sütyen ayrılıyoruz ve mahkememiz var uyarıcı bir ruyami

  3. Handan dedi ki:

    Rüyada çok güzel ve rahat bir sütyen almışım ve takıyorum çok beğeniyorum öyle gordum

Sayfa başına git