Rüyada Su Görmek

Rüyada Su Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 751 kez okundu.

Rüyada su görmek, bir şey için pişmanlık duymak olarak yorumlanır. Rüyasında akmayan bir su birikintisi gören kişi yaptığı bir işten pişman olabilir. Pişmanlık duyan kişi bunu düzeltmek için adımlar atacaktır. Aldığınız kararlar yüzünden bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Ani bir karar alarak attığınız adımlar sizi pişmanlığa sevk edecektir. Rüyasında bulanık su gören kişi pişmanlığı derinden yaşayacaktır. Kendini kötü hissedecektir.

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada su

Rüyada su görmek, zorlu günlerin geçmesi olarak yorumlanır. Rüyada suyun berrak olduğunu gören kişi sıkıntılı dönemlerden kurtulacaktır. Suyun aktığını gören ve berrak olduğunu gören kişi  zor geçen günlerin ardından aydınlığa çıkacaktır. Bazı sıkıntılı olaylar yaşamış olabilirsiniz ama artık bu sıkıntılardan kurtulma zamanı. Sabırlı bir tavır içinde olanlar bu dönemi atlatacaktır ve huzura kavuşacaktır.

Rüyada Su Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada su, devletle ilgili işler olarak yorumlanır. Suyun aktığını gören kişi, şelalenin yanında olduğunu gören kişi devletle ilgili işlerle uğraşacaktır. Devlet işleri bu aralar gündeminizde olabilir. Rüyasında akan suyun sesini dinleyen kişi bazı olaylar karşısında sessiz kalacaktır. Bazı olaylar sizin kontrolünüz dışında gerçekleşebilir. Böyle durumda sakin davranmak gerekir. Rüyada temiz suyun içine girerek temizlendiğini gören bir kişi, geçmişte yaptığı hataların farkına varıp tövbe edecek demektir. Rüyada pis su görmek, hastalıkların ve sıkıntılı bir dönemin göstergesi olabilir. Pis su ile arınmaya çalıştığını gören bir kişi ise, kendisine sıkıntı oluşturacak bir iş içine girebilir.

Rüyada Su

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada su görmenin anlamı ve su rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git