Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada Siyah Köpek Görmek
12 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 815 kez okundu.

Rüyada siyah köpek görmek sizin çok sinsi ve hain bir dostunuzun olduğu ve bu dostunuzun sizin açıklarınızı yakalamaya çalışarak sizi mutsuz etmeyi amaçladığı anlamına gelmektedir. Çok dikkatli olmanızda ve bu sinsi arkadaşınızın kim olduğunu bulmakta büyük ölçüde yarar var. Aksi takdirde bu dostunuz sandığınız kişi sizin büyük bir açığınızı yakalayarak sizi arkanızdan vurmaya çalışacaktır. Bu sinsi dostunuz sizden sizin için önemli olan bir sırrınızı almak için büyük çaba sarf ettiği için bu dostunuzun kim olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sıralar kimseye koz vermemek için daha dikkatki olmanız gerekir. Aksi takdirde hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz bir kişi tarafından ciddi anlamda moraliniz bozulacaktır.

Kötü kalpli birinin sizin sürekli olarak çevrenizde dolandığına ve sizin acılarınızı yakalayarak insanlar ile paylaşacağına delalet eder. Çok dikkatli olmalı ve attığınız her adıma büyük ölçüde dikkat etmelisiniz. Yoksa bu kötü kalpli kişi sizin bir takım sorunlarınızı öğrenerek bu sorunları insanlara yayacak ve sizin ciddi anlamda canınızın sıkılmasına sebep olacak. Buna izin vermemek ise kesinlikle sizin elinizde ve sizin dikkat etmenize bağlı. Kararlı görünerek ve attığınız her adımı bilinçli olarak atar iseniz bu kişinin amacına ulaşmasına engel olabilirsiniz. Aksi halde bu kötü kalpli kişi sizin ciddi anlamda büyük bir sorununuz haline gelecektir. Her şeyin kıymetini bilin.

Rüyada Siyah Köpek Beslemek

Sizin çok temiz kalpli, merhametli ve yardımsever bir dostunuz olduğu anlamına gelmektedir. Bu dostunuz oldukça merhametli olması ile birlikte sizin her zaman yanınızda olan, sizi seven ve her zaman için iyiliğinizi düşünen bir dostunuz. Bu dostunuzu kaybetmemek için büyük özen gösteriniz. Çünkü böylesi masum dostluklar kolay bir şekilde elde edilmiyor ve bu kadar temiz kalpli insanlar ile karşılaşmak maalesef ki artık çok da mümkün olmuyor. Bu dostunuz ile aranızda ne sorun oluşur ise oluşsun dostunuzun temiz kalpli olmasından dolayı ve sizin de yeri geldiğinde alttan alabilen bir yapınız olduğundan dolayı uzun yıllar sürecek gibi görünüyor. Bu yüzden bu dostluğun kıymetini bilmekte ciddi anlamda yarar var.

Rüyada Siyah Köpek Sevmek

Yeni ve temiz olan dostlukların veya birlikteliklerin de habercisi olabilmektedir. Hayatınıza yeni giren veya girecek olan birisinin sizi çok seveceği ve aynı şekilde sizin de onu çok seveceğiniz anlamına gelmektedir. Beyaz masumluk demektir ve bulunduğu her ortamı aydınlatarak insanların içlerinin ferahlamasını sağlar. Bu yüzden de kesinlikle oldukça hayırlı şekillerde yorumlanır. Sizlerin hayatınıza da girecek olan bu temiz birlikteliğin kıymetini bilmeniz gerekiyor. Çünkü böyle güzel olan birliktelikleri kurmak kesinlikle öyle kolay bir şey değildir. Çünkü bu durum geçici bir durun ve oldukça da kısa sürecektir.

Rüyada Siyah Köpek Isırması

Sizin inançlarına aslında oldukça bağlı ancak bir takım sebeplerden dolayı inançlarının gereklerini bazen yerine getiremeyen bir kişilik olduğunuz anlamına gelir. Aslında inançlı olmanıza rağmen inançlarınızın sorumluluklarını yerine getirememeniz sizin biraz da vicdan azabı çekerek kendinizi kötü ve mutsuz hissetmenize sebep olmaktadır. Bu sıralar her şeyi bir kenara bırakarak inançlarınıza yoğunlaşmanızda yarar var. Aksi halde kendinizi kötü ve mutsuz hissetmeye devam edeceksiniz. Bunu engellemek ve vicdanınızı rahatlatmak için inançlarınıza sahip çıkın ve gereği olan bir takım sorumlulukları yerine getirin. Bu şekilde oldukça mutlu hissedeceksiniz ve içinizi de ciddi anlamda rahatlatacaksınız.

Rüyada Siyah Köpek Kovalaması

İçinizin durduk yere hiç bir sebep yok iken sıkılacak olmasına da işaret etmektedir. Bur nevi depresyon haline girmeniz oldukça mümkün bir durum. Aslında bu durumun nedenine ne yapar iseniz yapın siz de bir türlü anlam veremeyeceksiniz. Ancak canınızı sıkmanıza ve bunu kafanıza takmanıza hiç de gerek yok. Çünkü bu durum kesinlikle geçici ve kısa süreli olacak. Ufak tefek sebepler bu durumun nedeni gibi görünebilir size. Ancak ne yapar iseniz yapın bu durumun sebebinin küçük sebeplerden ötürü olmadığına karar vereceksiniz ve nedenini kesinlikle hiç bir zaman anlayamayacaksınız. Bu yüzden nedenini anlamaya çalışmak yerine biraz kendinize zaman tanımanız da ve sabırlı olmanız da yarar var.

Rüyada Siyah Av Köpeği Görmek

Güç anlamına gelen bir semboldür. Av köpeği gören kişi başarıya ve şöhrete yükselecek, attığı adımlardan emin olacak demektir. Av köpeği, güçlü ve nüfuzlu bir insandan yardım alacağınıza ve bu yardımla özellikle iş hayatınızda başarılara ulaşacağınız anlamına gelir. Eğer bu köpek sizinse ve size av getirdiğini gördüyseniz bu çevrenizde biri ile iş yapacağınız ve bu işten çok büyük kar elde edip başarı sağlayacağınız anlamına gelir.

Daha çok sizin payınız vardır, bu yüzden kazancınızın çoğu da sizin için olur. Bunun yanı sıra eğer elinizde belli bir birikim varsa siz de birine maddi anlamda yatırım yapabilirsiniz. Bu yatırım ile iş kurmak isteyen yakınınızın kazanç sağlamasını olanaklı kılabilirsiniz. Bu yatırım sizin için de kazançlı bir konu teşkil eder. Kazancınız artar ve pek çok sektörde başarılı girişimler yapmış olursunuz. Bu şekilde sizin de çevrenizdeki insanların takdirini kazanmakla birlikte, pek çok kişinin de gelir elde etmesine sebep olup olumlu yorumlar kazanırsınız.

Rüyada Köpek Saldırdığını Görmek

Senin de içinden gelen anları yaşamak için olan mücadelene işaret etmektedir. Her şey senin ile o kadar güzel bir şekilde geliyor ki senden giden herkes artık sana gelmek için mücadele ediyor. Sen de bundan dolayı her ne olur ise olsun kendin için en uygun olan şeyleri tercih ediyorsun. Eski sevgilin ile aranda olan durumu da her an korumayı tercih et. Çünkü o sana o kadar pişman olmuş bir şekilde gelecek ki sen de bunun ile oldukça mutlu olacaksın. En düştüğün ve en çok ihtiyacın olduğu anlarda sana gelmesi seni adeta havalara uçuracak kadar mutlu da edecektir.

Rüyada Siyah Köpek Yavrusu Görmek

Kalbinde olan eski sevgiliye de işaret etmektedir. Sen onu adeta ekmek ve su gibi, bir annenin çocuğa ve gökyüzünün yıldızlara olan sevgisi gibi çok sevdin. Bu kadar derin olan sevgini o anlamak ya da görmek yerine seni bırakıp gitti. Ve hatta üzerine senden sonra ile biriyle birlikte olmaya başladığını söyledi. Bunların karşısında seni yıkıp geçti. Sen adeta yok oldun ama aslında bunlar sadece seni üzmek için söylenen sözler. Kısa süre içerisinde sana gelecek ve her şeyin yalan ve sadece seni üzmek için olduğunu söyleyecek. Her ne kadar sana gerçekleri anlatsa bile sen hala bir yanı kırgın olacak.

Rüyada Siyah Köpeğin Havlaması

Sizlerin bu ara sadece yanlış olan işler ile devam etmenize işaret etmektedir. Her şeyin bu ara en farklı olan kısımları sadece sizlere gelmek için çaba sarf eder iken her ne ister iseniz sizler de tabi ki en farklı olan yönlerini göreceksiniz. Alacak olduğunuz bir haber ile adeta bulutlara kadar uçacak olmanızın yanı sıra her ne ister iseniz artık bu anlardan itibaren de tek sahibi olarak devam edeceksiniz. Her şey sizlere göre gelir iken artık bir an önce elleriniz arasından gitsin diye çaba sarf etmek yerine bunlar için en iyi olan yönleri yakalamayı daha çok kendinize ön görmeyi denemenizde ise fayda var.

Bu sayede işiniz ile mutlu olduğunuz için normal hayatta da gayet mutlu ve huzur dolu bir yaşama sahip olacaksınız. Bu iş teklifine olumsuz bir yanıt vermeden önce enine boyuna iyice düşünmeniz ve mantıklı bir karara ulaşmanız gerekmektedir. Bu yüzden sonuçları her ne olur ise olsun siz hiç bir zaman iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceksiniz ve daima da kazanan taraf olacaksınız. Bu tavrınızı hiç bir zaman değiştirmiyor olmanız da sizi daha da saygın bir insan olmaya yöneltiyor. İyi bir kalbe sahip olmanız bu hayatta ki en büyük servetiniz ve siz bu servete de oldukça iyi sahip çıkıyorsunuz.

Rüyada Siyah Köpekten Kaçmak

Senin içinde kalan sorunlara işaret etmektedir. Artık o kadar çok şeyi sen de bu kadar kendine dert etmeyi bir kenara bırak. Her ne olur ise sadece içine atmayı tercih ediyorsun. Her şeyi de bu kadar dert etmen tabi ki de en farklı olan yönleri ile her an seni zorluyor. Sen ne istiyor isen elde edebilecek kadar farklı olan bir güce sahip iken içinde olan sorunlar ile kendini boğmayı da bir kenara bırak. Aksi halde kısa süreli de olsa hastalıklar ile baş etmek zorunda kalabilirsin. Bu da hem seni beden olarak hem de ruh olarak her an etkileyebilir.

Bu kadar dert etmeyi bırakır isen en kısa sürede sana gelecek müjdeli haberleri işaret etmektedir. Çünkü sen her an kazanmak için yer alan bir bireysin. İçinde olan durumlar ile her ne istiyor isen elde edebilir iken oldukça etkili olarak yer alan bir iş ile de iyi olan sonuçları işaret etmektedir. İçinde olduğun durum bir yandan seni zora sokar iken sen de bunları yenmek için her ne olur ise olsun kazanıyorsun. Kendin için bağımsızlık ilan et ve her ne istiyor isen en sonunda elde et. Gelen iş fırsatları ile de en farklı olan yönleri sen de gör.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Senin hayatında olan durumlara işaret etmektedir. Sen öyle iyi kalpli olan bir insansın ki her kim olur ise olsun tanımasan bile yardım etmek için ellerin arasından geleni yapıyorsun. Bazı insanlar her ne kadar senin bu huyunu ve tavrını biliyor olmalarından dolayı seni kullanmak istiyor olsalar bile sen daha çok devam edeceksin. Kalbin ile beynin ile hareket etmeyi tercih ediyor olmandan dolayı alsa yenik düşmüyor ve her an kazanmak için ellerin arasından gelenleri de yapıyorsun. Bu gibi durumlarda en farklı kısımları her an tercih ederek iyi olan yönleri de sen de görebileceksin.

Rüyada Siyah Köpekle Oynamak

Senin hayatına hem gelen hem de giden insanları işaret etmektedir. Bir bakıyorsun iyi olarak geliyor bir de bakıyorsun ki sen den o kadar çok şey alarak da gitmiş ki sen bunun nedenini asla anlamıyorsun. Bıraktın ve sadece olayları seyir etmeyi tercih ediyorsun. Çünkü ne onlar seni ne de sen onları bir türlü anlamıyorsun. Her şey bu şekilde olunca sen de savaşmak yerine daha çok bırakmayı ve öyle devam etmelerine izin vermeyi tercih ediyorsun. Her an kendine en farklı olan kısımları ile gelen insanlar ile olarak da her ne olur ise olsun mutlu olmayı ve hayatın en güzel olan kısımları ile devam etmeyi de istiyorsun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git