Rüyada Sineklik Görmek

Rüyada Sineklik Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.121 kez okundu.

Rüyada sineklik görmek, tehlikelere karşı önlem almak olarak yorumlanır. Rüyasında sineklik gören kişi birçok konuda  önlemler almak isteyecektir. Yakın arkadaşından kazık yiyen birisi bu dönemde o arkadaşına daha mesafeli davranabilir. İş yaptığınız kişi sizi dolandırdı ise onunla irtibatı kesebilirsiniz. Eğer bir yakınınızın yalanını yakaladıysanız ona güvenmeyi bırakabilirsiniz.

Rüyada Sineklik Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada sineklik

 

Rüyada sineklik görmek, sırların açığa çıkması anlamına gelir. Rüyasında sineklik kuran kişi bazı sırların açığa çıkmasıyla karşılaşacaktır. Bilinmeyenlerin gündeme olacağına işaret eder. Sineklik kuran kişi sırların açığa çıkmasından rahatsızlık duyacaktır ve gereken önlemleri almaya karar verecektir. Gizliliklerin artık gizemini kaybettiği söylenebilir.

Rüyada Sineklik Görmek Ne Demek ?

Rüyada sineklik, koruma iç güdüsünün gündemde olması anlamındadır. Sevdiklerinizi bu dönemde korumak isteyebilirsiniz. Güvenli bir evde yaşamadığınızı düşünüyorsanız evin güvenliği için bazı teşkilatlar döşetebilirsiniz. Evinize alarm sistemi yada güvenlik kamerası taktırabilirsiniz. Kapı kilidini bu dönemde değiştirebilirsiniz. Sineklik görmek, hayatınızda olmasını istemediğiniz bir şeylerin hayatınıza dahil olmak için çabaladığının göstergesidir. Bu rüya, hayatınızda olmasından korktuğunuz bazı şeylerin hayatınızda etki edemeyeceğini ve sizin o olayları bir şekilde engellemeyi başaracağınızı gösterir. Bir zorlu dönemden geçerek sonunda kendinize ve sevdiklerinize hiç bir zarar gelmeden de bu dönemi atlatacağınızı gösterir. Sineklik, sevdiklerinizi zararlı durumlardan korumak için kullandığınız bir araçtır. Rüyada da aynı şekilde tekabül eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatında başkalarından gizlemek istediği şeyler olabilir.

Rüyada Sineklik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sineklik görmenin anlamı ve sineklik rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git