Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada Şimşek Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 741 kez okundu.

Rüyada şimşek görmek, hayırlı bir iş olarak yorumlanır. Rüyada şimşeklerin çaktığını görmek güzel işlere adım atılacağı anlamına gelir.Eğer bekarsanız kısmet olarak yorumlanır. Evli olan insanlar için hayırlı rızk demektir. Şimşek gören kişi ani ve güzel bir haber alabilir. Öğrenci olanlar bir sınavdan yüksek bir puan alabilir. Rüyada şimşek gören kişi bol kazanç sağlayacaktır. Büyük işler adım atılacaktır.

Rüyada Şimşek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada şimşek

Rüyada şimşek görmek, doğru yol ve kararlar demektir. Rüyada evine şimşek çaktığını görmek büyük bereket ve bol rızk anlamına gelir. Evdeki biri yeni bir işe girebilir yada çalışmakta olan birinin maaşına zam yapılabilir.Evlat sahibi olmayanlar evlat sahibi olabilir. Evde olan çocuk derslerinde başarılı olabilir. Ek iş yapılabilir ve kazanç artabilir. Şimşek hayırlı kararlar demektir. Hayırlı işlere adım atılabilir.

Rüyada Şimşek Görmek Ne Demek ?

Rüyada şimşek, kötü niyet olarak yorumlanır. Rüyada şimşek çakması görmek ve korkmak birinden beklenmedik bir kötülük görüleceğine ve bundan çekinildiğini gösterir. Rüyada şimşekten korkan kişi korku ve endişe yaşadığı anlamındadır. Karar verirken korku ve endişe içinde olabilirsiniz. Şimşek görmek ve korkusuzca onu seyretmek kadere sabırlı saygı duymak anlamına gelir. Sabreden kişi olmalı ve kadere teslim olmalıyız. Şimşek çaktığını ve bunun sonucunda korktuğunu gören bir kişi, korkularını yenmeye çalışıyor demektir. Şimşek çakan ve yağmurlu bir havada yürüdüğünü gören bir kişi, riskli kararlar almak üzere olabilir ve bu kararlarından henüz emin olamayabilir.

Rüyada Şimşek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada şimşek görmenin anlamı ve şimşek rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git