Rüyada Silahlı Asker Görmek

Rüyada Silahlı Asker Görmek
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 9.671 kez okundu.

Rüyada silahlı asker görmek, hayırlara vesile olan anlamlar içerir. Kişi tehlikelerden uzaktır ve birileri tarafından korunuyordur. Bu kişiler ailesinden biriler ya da eşi olabilir. Kişi bir güven ortamında yaşar ve onu her türlü tehlikeden sakınırlar. Bir başka anlam da kişinin çevresinde güvenebileceği ve destek alabileceği insanların olmasıdır. Bunun dışında kendini asker olarak gören kişi bir hastalık geçirecek ya da başına bir kaza gelecek demektir ancak bu kısa süreli bir sorundur, bu dönem bitince kişi tekrar eski hayatına devam eder. Rüyada jandarma görmek haklı bir davayı tam olarak savunmak ve kazanmak demektir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker görmek, yaptığı yerde görürse eski bir arkadaşı ondan yardım isteyecek ve destek bekleyecektir. Eğer hastaysa yakın çevresinde birinin bir sorun yaşadığı ve onun yardımına ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Konuşursanız bu da zor durumlarınızda yanınızda olacak size sadık olan ve iyi niyetli insanların yanınızda olduğuna işarettir. Eğer silahsız görürseniz bu da gizli bir düşmanınızın olduğuna işarettir. Bu durumda çevrenizdeki herkese güvenmemeli ve dikkatli adım atmalısınız. Geveze bir düşmanı alt etmekle yorumlanır.

Kendi alanında büyük fark yaratman, etrafında birçok kişinin seni takdirle izlemesini sağlayacak ancak, bu durumla birlikte seni kıskanıp sana düşman olacak kişiler de olacak. Kısa boylu, şişmanca bir kişi ile aranda, fikir ayrılığı nedeniyle ağız sataşması yaşanabilir.Yakınlarınızdan birisinin sizi ayırması ile bu tartışma kısa sürecek.Biraz daha ılımlı olmanda fayda var.

Rüyada Astsubay Görmek

Hayıra vesile olan bir durumdur. Devlet dairesinde olan işlerinizin hayırlarla gelişeceğine ve sıkıntısız şekilde olacağına işaret eder. Kişinin alın teri ile elde edeceği zenginliğe, varlığa ve bolluğa yorumlanır. Aynı zamanda güvenin ve korunmanın işaretidir. Tanıdığınız biri ise, bu kişinin desteğinin hayat boyunca yanınızda olacağını gösterir. Bu kişinin desteği ile her zorluğun üstesinden geleceğiniz ve her sıkıntıyı aşacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişi sizin için her zaman koruyucu bir güç oluşturacaktır. Bu kişi muhtemelen gücü ve vasfı bakımından ailenizden özellikle de büyüklerinizden biri olacaktır. Feraha eren bir sıkıntının habercisidir.

Olumsuz anlamı ise zorluklarla karşılaşacağınız çetrefilli bir döneme girdiğinize ve bir süre sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bu süreyi sabırla geçirmeniz ve sonunun gelmesini beklemeniz sizin yararınıza olacaktır çünkü bu sürenin sonunda sizi ferahlık bekler. Sabırla ve metanetle beklemeniz bu sınavdan sonra feraha kavuşmanıza yardım edecektir. Bu yüzden ümidinizi kaybetmemeli ve sabırla beklemelisiniz. Aksi halde atacağınız yanlış bir adım sizi daha kötü bir duruma sürükleyebilir ve kötü bir duruma düşebilirsiniz.

Rüyada Kadın Astsubay Görmek

Karanlıktan aydınlığa çıkan bir sırrı temsil eder. Herhangi bir hayaline ulaşmak için kendine bir yol çizelgesi hazırlayacaksın ve bu planda başarılı olup hayallerine kısa sürede kavuşmayı başaracaksın. Eşinle yaşayacağın bir tartışmada söylenecek sözlerden dolayı gururun incinecek ve eşine bu durumu susarak farkettirmeyi sağlayacaksın.Yaşanacak bu durum eşini çok üzecek ve kendini sana alacağı güzel bir hediyeyle affettirmeyi başaracak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git