Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.703 kez okundu.

Rüyada silah görmek, güç kuvvet anlamına gelir. Rüyanızda silah gören kişi güç ve kuvvet kazanır. Tüm olumsuzluklara rağmen güçlü durmak anlamına gelir. Kişi başına gelecek güçlüklerle savaşır ve sonunda tüm kötülüklerden kurtulur. Silahı elinde tutan kişi güç kazanır, ona kötülük yapacak olanlara karşı gelir ve direnç kazanır. Silah gören ve elinden bırakmayan kişi uzun bir süre güçlü ve kararlı kalacaktır.

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada silah

Rüyada silah görmek, zenginlik bolluk bereket olarak yorumlanır. Kişi yapacağı bir işte başarılı olur. Yaptığı işten para kazanır, ticarette başarılı olur, satış işi yapıyorsa çok satış da yapar. Şans oyunu oynayanlara para çıkabilir. Rüyasında silah gören ve ateş eden kişi elindeki parayı boş şeylere harcayacaktır. Eline geçecek parayı doğru harcayamayacaktır. Gereksiz harcamalar yapacaktır.

Rüyada Silah Görmek Ne Demek ?

Rüyada silah görmek emniyet eksikliği anlamına gelir. Rüyasında silah gören kişi emniyet sorunu yaşar. Elinde olmayan koşullarda  olaylar gerçekleşir. Olayları kontrol etmek istedikçe yanılacaklardır ve olay kendiliğinden gelişecektir. Elimizde olamayan sebeplerle oluşan olayları kabul etmeli ve oluruna  bırakmalıyız. Tez bir haber duyacak demektir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bu rüyayı gören bir kişi, aldığı kararları acele etmeden almalı ve çok dikkat etmelidir.

Rüyada Silah

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada silah görmenin anlamı ve silah rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git