Rüyada Sevgilinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada Sevgilinin Vurulduğunu Görmek
29 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 3.100 kez okundu.

Rüyada sevgilinin vurulduğunu görmek sana da gelecek olan acı dolu zamanları işaret etmektedir. Sen karşında olan sevgilini her an o kadar çok kırıyorsun ki bundan dolayı senden gitmek için her an yer arayacak. Sen de biraz daha bunları görmek ya da her an ona eziyet etmeyi tercih eder isen göreceksin ki en kötü olan anlar her an senin için gelecek. Sen de şu içinde olan öfkene bir dur demeyi tercih et ki her ne istiyor isen sen de sadece sahibi ol. Bu kadar karşında olan kişilerin de bir insan olduğunu unutur ya da onlara acı vermek için duygularını önemsiz görür isen o seni ne kadar çok sever ise sevsin bırakır gider. O normal beden yarasını kısa sürede atlatabilir ama sen kalbine böyle her an acı vermeye de devam eder isen onun altından pek de kolay bir şekilde kalkamaz.

Rüyada Sevgilinin Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

ruyada-sevgilinin-vuruldugunu-gormek-ne-demek
Rüyada sevgilinin vurulduğunu görmek sen de en özel olan anların tek sahibi olmak için adımlar atman gerekiyor olmana işaret etmektedir. Sevdiklerin ile en özel olan yönlerin tek sahibi olmak için çaba sarf eder iken en farklı olan kısımları ile de devam etmen gerekir. Her an sen de bu kadar özel şekillerde hareket etmeyi tercih eder isen göreceksin ki en farklı olarak yer alan her kim var ise sen de ondan acı çekeceksin.

Rüyada Sevgilinin Vurulduğunu Görmek  Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevgilinin vurulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevgilinin Vurulduğunu Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Tarık Teksöz dedi ki:

    Merhaba. Ben sevdiğimle oturuyorum yeşillik bi alanda bi araba geçiyor ve içinden birisi sevdiğime kurşun sıkıyor. Apar topar onu kucağıma alıp hastahaneye yetiştirmeye çalışıyorum. Ama yolda sürekli engeller çıksada onu hastahaneye yetiştiriyorum . Kan veriyorum ne olsa elimden geleni yapıyorum. Çok şükür kurtuluyor eski sağlığına kavuşuyor hayatımıza devam ediyoruz. ama böyle bir rüya neden görmüş olabilirim. ?

    1. Tarık Teksöz dedi ki:

      Yanımızda da bi çocuk vardı küçük. Tanıyamadım onu

Sayfa başına git