Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada Sevgili Görmek
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.334 kez okundu.

Rüyada sevgili görmek,bol muhabbet olarak yorumlanır.Rüyada sevgili gören kişi bu dönemde bol sohbet içinde olacaktır.Sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz ve bol bol muhabbet edebilirsiniz.Geçmişle ilgili konular açılabilir ve güzel anılar hatırlanabilir.Eski arkadaşlarınızla üniversite yıllarını konuşabilirsiniz.Bir yemek planı yapabilirsiniz ve sevdiklerinizle yemek yiyebilirsiniz.

Rüyada Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sevgili görmek2

Rüyada sevgili görmek,aşık olmak olarak yorumlanır.Rüyada sevgilisiyle güzel vakit geçirdiğini gören kişi yoğun duygular içine girebilir.Tüm duyguların yoğun olduğuna işaret eder.Kıskançlık duygusu, aşk, sevgi, merhamet, acı, hüzün gibi birçok duygu sizi ele geçirebilir.Hiç ağlamayan biri bu dönemde çok küçük bir olayda göz yaşı dökebilir ve kendine şaşırabilir.

Rüyada Sevgili Görmek Ne Demek ?

Rüyada sevgili kırgınlıklar olarak yorumlanır.Rüyada sevgilisinden ayrıldığını gören kişi kırgınlıklar yaşayabilir.Alıngan olacağınız bir döneme girebilirsiniz.Alıngan tavrınızdan dolayı birilerine kırılabilirsiniz ve o kişiden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Rüyada hiç tanımadığınız biri ile sevgili olduğunuzu görmek, kısa bir süre içerisinde büyük bir aşk yaşayacağınızın ve sonunun evlilikle taçlanacağının göstergesi olabilir. Aynı zamanda rüyada sevgili ile kavga etmek, insanlarla olan ilişkilerinizin karmaşık bir hale geleceğinin habercisidir. Gerçek hayattaki sevgiliyi rüyada görmek, büyük bir Özlem duyduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda sevgili sembolü, çoğu zaman doğru yolu bulma, ilim ve irfan sahibi olma anlamına da gelmektedir. Sevgiliden ayrıldığını gören bir kişi, yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da başkalarının kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenebilir. Bu rüyayı gören kişi ikili ilişkilerinde dikkat etmelidir.

Rüyada Sevgili

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevgili görmenin anlamı ve sevgili rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git