Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada Sevdiğini Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.259 kez okundu.

Rüyada sevdiğini görmek,bol muhabbet olarak yorumlanır. Rüyada sevdiğini gören kişi bol bol muhabbet içinde olacaktır. Yakın arkadaşlarınızla bir plan yapabilirsiniz ve bol muhabbetli bir gün yaşayabilirsiniz. Evinizi ziyaret edecek tanıdıklarınızla konuşabilirsiniz,eski günlerin olaylarını gündeme getirebilirsiniz. Güzel anıları hatırlayabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sevdiği

Rüyada sevdiğini görmek, düşmanlık anlamına gelir. Rüyada sevdiğini gören ve onunla muhabbet ettiğini söyleyen kişi bazı düşmanlıklarla karşılaşabilir. Dost bildiğiniz birilerinden bazı kötülükler görebilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz olayları bazıları engellemek isteyebilir. Sizi çekemeyen birisi işlerinizin gerçekleşmemesi için bazı müdahaleler yapabilir.

Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyada sevdiğini görmek, kıskançlık olarak yorumlanır. Rüyada sevgilisiyle kavga ettiğini gören kişi kıskançlık duygusu yaşayabilir. Sevdiğinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Sahip olduğunuz malları başkalarıyla paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kıskançlık duygusu yoğun hissedilebilir. Rüyasında sevdiklerini gören bir kişi, onlarda kısa bir zaman içinde haber alabilir ve bu haber sonucunda yeni kararlar alarak yola koyulabilir. Sevdiklerini rüyasında gören kişi, onlardan çok uzak kalmış, özlemiş ve gün boyunca o kişileri düşünmüş olabilir. Bu gibi zamanlarda insanların tanıdıklarını görmesi muhtemeldir. Aynı zamanda rüyasında ölmüş bir sevdiğini gören kişi, içinde huzursuzluklar bulunan bir dönemden geçiyor ve o kişiye dua etmeyi bir süredir unutmuş olan kişidir. Bunun yanı sırada insan çok sevdiği birisini başka kişilerden sakındığı ve kıskandığı zaman o kişiyi rüyasında görecektir. uzun süredir aklınıza gelmeyen bir sevdiğinizi rüyanızda görmüşseniz o kişinin bir süredir sizi düşündüğünü ve size kırgın olabileceğini gösterir. Sevdiklerinizi rüyanızda görmüşseniz size ihtiyaçları olabileceğini düşünerek onları hemen arayıp hal ve hatırlarını sormanız gerekir.

Rüyada Sevdiğini

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğini görmenin anlamı ve sevdiğini rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sevdiğini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bedirhan dedi ki:

    rüyamda 2 yıllık sevdiğimle gezerken gördüm giresunda beraber geziyoduk

Sayfa başına git