Rüyada Sevdiğin Erkekle Yakınlaşmak

Rüyada Sevdiğin Erkekle Yakınlaşmak
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 621 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle yakınlaşmak genel anlamı ile olumsuz yorumlara açıktır. Maddi anlamda zarar edeceğiniz bir döneme gireceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır. Bu dönem içerisinde daha çok maddi olarak kayıp yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda kötü giden olaylar dizisi ile karşılaşmanız mümkün olacaktır. Hatta iş hayatınız bu bağlamda bitebilir. Çok büyük yatırım yaptığınız bir işten eli boş döneceğiniz ve bu bağlamda neredeyse her şeyinizi kaybettiğinizi söylemek mümkün olacaktır. Bugünlerde yatırım yapmamaya ve çok fazla para harcamamalısınız. Daha çok tasarruf yapmalı ve birikime doğru yönelmelisiniz. Maddi kayılar yaşayacağınız bu dönemde tasarrufa ve birikime ihtiyacınız olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Yakınlaşmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle yakınlaşmak aşk hayatında da olumsuz olayların olacağına işaret eder. Ayrılık, ihanet ya da terkedilme gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranıza bir kişi girebilir ve bu bağlamda ayrılık durumu yakın olabilir. İlişkinize bu dönemde daha çok dikkat etmeli ve şüphe duygusunu yıkmalısınız. Güven bir ilişkinin her şeyidir. Bugünlerde biraz güven problemi yaşayabilir, akabinde tartışmalar da yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan bu bağlamda destek göremeyebilirsiniz. Bu da sizin daha çok canınızı sıkabilir. Bazı yeni dostlar edinebilirsiniz fakat bu kişiler çok da güvenilir kişiler olmayacaktır. Daha çok sizin zararınıza işler yapacaktır. Arkanızdan işler çevirerek insanlar ile aranızı bozacaktır. Daha çok sizi herkes ile uzaklaştırarak yalnız kalmanızı sağlayacaktır. Genel anlamda bakıldığında ise olumsuz bir rüya olarak değerlendirme yapılabilir. Bunun yanı sıra aşk hayatınızda da bir hayli sorunlar ile karşılaşabileceğiniz bir dönem olacaktır. Daha çok ayrılık, hastalık, maddi sıkıntı geçirebileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu sıralarda dikkat etmeniz gereken bir nokta da sağlığınız olmalıdır. Hastalık geçirebilir ve yataklara düşebilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Yakınlaşmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle yakınlaşmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkekle Yakınlaşmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İsim yook dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim 2 erkeği görüp bana yakınlaşmaya çakışdıklarını gördüm

Sayfa başına git