Rüyada Sevdiğin Erkekle Top Oynamak

Rüyada Sevdiğin Erkekle Top Oynamak
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 683 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle top oynamak daha çok olumsuz yorumlansa da bu dönem içerisinde eğlenceye ve oynamaya düşeceğiniz bu bağlamda da gözünüzün hiçbir şey görmediği bir döneme girebilirsiniz. Eğlenceli bir ortamda sevdiğiniz erkek ile bulunmak ve bu bağlamda güzel vakit geçireceğiniz şeklinde de yorum yapılabilir. Bu dönem içinde sevdiğiniz ile mutluluğa önemli bir adım atabilirsiniz. Fakat bu mutluluk çok uzun sürmez. Top oynadığını görmek daha çok sevdiğiniz erkek ile geçireceğiniz güzel zamanları işaret eder. Eğlenceli ortamlarda bulunur iken bazı olaylar ile karşılaşmanız mümkün olacaktır. Daha çok kötü olaylar ve çok üzüleceğiniz şeyler olabilir. Bu dönemde kendinizi kötü şeylere hazırlamalısınız. Hazırlıksız yakalanmak her şeyden daha kötü bir durumdur.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Top Oynamak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle top oynamak bir de olumsuz şekilde yorumlanır. Top oynarken sakatlandığınızı ya da sevdiğiniz kişinin karşı gruptan olduğunu görmek daha çok mutsuzluğa ve ayrılığa yorulur. Bu bağlamda bakıldığında depresyona gireceğinizi de söylemek yanlış olmayacaktır. Toparlanmanız biraz zaman alacak ve bu dönem içerisinde çok fazla mutluluğu yakalayamayacaksınız. Bu rüya ile bazı işleriniz aksamaya uğrayabilir. Bu bağlamda yorumlanması gerekir ise maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu maddi kayıplar ile de bir hayli borca girmeniz düşünebilir. Biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Bu dönem de hem sevdiğiniz kişiye hem de etrafınızdaki dostlarınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz bu rüyada yakın dostlarınızı da çağrıştırıyor olabilir. Bu bağlamda bakıldığında ise yakın dostlarınızın yakınınızda fakat arkanızdan iş çevireceği şeklinde de yorum yapmak yanlış olmayacaktır. Bazı dostlarınıza güvenir iken dikkatli olmalısınız. İki yüzlü insan olduğunu anladığınız kişilerden de bu dönem de bir hayli uzak kalmanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Top Oynamak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle top oynamak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git