Rüyada Sevdiğin Erkekle Sigara İçmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Sigara İçmek
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 416 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle sigara içmek, hastalığı ve düşkünlüğü ifade eder. Rüya sahibinin yakın zaman da başına gelebilecek bir hastalığı yahut sevdiği erkeğin bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına yorulur. Bu nokta da rüya sahibinin normal hayatta sigara kullanıp kullanmadığı son derece önemli ve dikkate alınması gereken bir detaydır. Rüya yorumcuları bu detay üzerinden bir açıklama getirir. Eğer ki rüya sahibi gerçek hayatta sigara kullanmıyor ise ve rüyasında içiyor ise bu aşama da büyük bir hastalık yaşayacağına ve zorluklar ile hastalığı atlatacağına yorulur. Eğer ki rüya sahibi günlük hayatında da sigara kullanıyor ve rüyasında da sevdiği erkek ile sigara içiyor ise rüya sahibinin çok sevdiği yakınında ki bir insanın hastalığına yahut hastalandığına delalet eder ve bu süreçte rüya sahibi son derece zorlu günler geçirecek manevi olarak bittiği bir anda sevdiği erkek ona bu zorlu süreçte destek olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Sigara İçmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle sigara içmek, eğer ki sigara içilen ortam dumanlı ise rüya daha farklı yorumlanmaktadır. Bu rüya da detaylar son derece önemli olmakla birlikte yorumlamada da detay konusu son derece önem arz etmektedir. Rüya sahibi eğer dumanlı bir sigara ortamında sevdiği erkek ile sigara içiyor ise bilmediği bir takım gerçekleri yakın zaman da öğrenerek büyük bir yıkım yaşayacağına ifade eder. Rüya sahibinin sevdiği erkeğin ondan bir takım gerçekleri gizlediği şeklin de yorumlanır. Ortam da ki duman gizeme ve gizliliğe işaret eder. Rüya sahibinin gerçekleri göremediğine ve bir nevi sevdiği erkek tarafından uyutulduğuna işarettir. Yakın zamanda rüya sahibi tüm gerçekleri öğrenerek gizemi çözecek şeklinde rüya yorumlanmakta ve açıklanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Sigara İçmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle sigara içmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git