Rüyada Sevdiğin Erkekle Göz Göze Gelmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Göz Göze Gelmek
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.373 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle göz göze gelmek, aniden duyulacak bir habere, dört gözle beklenen bir haberin rüya sahibine ulaşmasına işaret eder. Rüya içinde aniden göz göze gelinmesi kaçtığınız bir gerçek ile yakın bir zaman da karşılaşacağınıza ve bu haber karşısında kısa süreli bir şok yaşayacağınıza delalettir. Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haber var ise kısa zaman için de hiç beklemediği bir anda haberin kendisine ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bu haber karşısında oldukça şaşkın kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra bu haberin iyi mi kötü mü olduğu da rüya içinde ki ayrıntı detaylardan ortaya çıkmaktadır. Eğer rüya içinde sevdiğiniz erkek ile göz göze geldiğiniz de bir heyecan ve aynı zaman da sevdiğiniz erkekte bir mutluluk durumu söz konusu ise bu durum da rüya iyiye yorulur. Şöyle ki gelen haber ile birlikte kısa süreli şokun ardından mutluluk gözyaşlarınıza boğulacağınıza delalettir. Ancak eğer ki rüya sahibi rüya içinde sevdiği erkeğin üzgün olduğunu, göz göze geldiği için çokta hoşnut olmadığını, bir heyecan yerine rüya sahibinde rüya içinde bir gerginlik var ise bu durum da daha farklı bir yorum getirilmektedir. Bu durum rüya sahibinin kaçtığı bir gerçeğin yakın zaman da yüzüne çarpılacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Göz Göze Gelmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle göz göze gelmek, bir düşman edineceğine işarettir. İlk başlarda rüya sahibi bu düşmanı bir dost gibi algılayacak ancak zaman için de bu durumun gerçeği gün yüzüne çıkacaktır. Rüya sahibi yakın zaman da hayatına girecek yeni insanlara bu nokta da dikkat etmeli ve adımlarını sağlam şekilde son derece dikkatli atarak hareket etmelidir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Göz Göze Gelmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle göz göze gelmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkekle Göz Göze Gelmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Miray dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim erkek bana bakıyordu bunu farkedince hemen gözlerini kaçırdı utanmış gibiydi

Sayfa başına git