Rüyada Sevdiğin Erkekle Gezmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Gezmek
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.400 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle gezmek, rüya sahibinin hayatında değişiklikler yapacağına ve rüya sahibinin bakış açısını değiştirerek hayata farklı açıdan bakacağına işaret eder. Yakın zaman da rüya sahibinin sevdiği erkek ile bir seyahate çıkacağına ve bu yolculuk da hayatına yeni şeyler katacağına delalet eder. Eğer rüya sahibin bekar ise kısmetin yola çıktığına ve yakın zaman da kişiye ulaşarak muradına ereceğine işarettir. Bu nedenle kişinin oturup kısmetini beklemesi bunun en doğrusu olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi kişi evli ise ve rüyasında sevdiği erkek olarak eşi ile gezdiğini görüyor ise bu evliliğe yeni bir heyecanın geleceğine ve bu değişim ile birlikte mutlu bir evlilik yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin ev içinde eşi ile anlaşamadığı konular var ise bunların birlikte aşılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Gezmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle gezmek, rüya sahibinin beklediği bir haberin yakın bir zaman da rüya sahibine ulaşacağına ve mutluluğa boğacağına delalet eder. Eğer kişinin kavuşamadığı bir sevdası var ise yakın zaman da tüm cesaretini toplayıp sevdiği ile buluşacağına ve bu nokta da karşı taraftan da aynı sevdaya şahit olacağına işaret eder. Eğer bu rüya geceleri tekrar ediyorsa şöyle ki rüya sahibi bu rüyayı bir kereden fazla birkaç kere görüyor ise rüya sahibinin sevdiği kişiyi oldukça fazla düşündüğüne ve bu nokta da kavuşamadığına işarettir. Bununla birlikte rüya sahibinin sevdiği erkeğin her zaman için rüya sahibine destek olacağına ve birlikte bir yola çıkılacağına işarettir. Bu nokta da huzur ikiliye hakim olacaktır ve ikilinin mutluluğu her daim sürecektir. Zor zaman da bile sevdiğiniz erkek yanınız da olacaktır ve her zaman size destek olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Gezmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle gezmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git