Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğüne Gitmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğüne Gitmek
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.009 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle düğüne gitmek, birçok farklı şekilde yorumlanır. Genel olarak rüyada insanın sevdiği birini görmesi mutluluğa işarettir. Rüya içinde sevdiğin erkeği görmek her zaman için güzel haberlere ve mutluluğa işaret eder. Eğer rüya içinde mutluluk anları var ise, kişi kendini mutlu hissediyor ve iç huzur içinde ise yakın zamanda güzel haberlerin geleceğine işarettir. Güzel haberler yola çıkmış rüya sahibine karşı gelmektedir. Yakın zaman da güzel haberler geleceğine işaret eder ve kişiyi mutlu bir hayat beklediği şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğüne Gitmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle düğüne gitmek, genellikle güzel bir mekâna gidileceğine işaret eder. Kişinin sevdiği erkek ile rüyasın da bir düğüne gitmesi, sevdiği kişi ile yaşayacağı güzel bir birlikteliğin işaretidir. Bunun yanı sıra eğer sevdiğiniz insan ile şuan da birlikte değilseniz bu bir birlikteliğin işareti olabilir. Yakın zaman da sevdiğiniz insan tarafından bir teklif alacaksınız. Bunun yanı sıra eğer ki sevdiğiniz erkek hayatınız da ise yakın bir zaman da evlilik teklifi alacağınıza işaret eder. Eğer bu süreçte sevdiğiniz erkek ile bir evlilik düşünüyor iseniz üç vakte kadar düğününüzün olacağına işarettir. Eğer sevdiğiniz insan ile evli iseniz bu rüya daha farklı şekilde yorumlanır. Bu nokta da düğüne gitmeniz yakın bir zamanda mutlu olmanıza işarettir. Evlilik sürecinde güzellikler yaşayacağınıza ve sıradan giden evliliğiniz de güzel bir değişiklik ile karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Rüyanın genel yorumu olumlu bir biçim de yorumlanır. Rüya sahibi her ne olursa olsun sevdiği insan ile çok yakın bir zamanda güzel anılar paylaşacak ve mutluluğuna mutluluk katarak uzun bir dönem huzur bulacaktır. Sevgi peşini bırakmayacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğüne Gitmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle düğüne gitmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğüne Gitmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. hicran dedi ki:

    rüyamda sevdiğim ve beni reddeden erkekle bir düğüne doğru yola çıkmıştık ve ben onunla sürekli tartışıyordum gelmesini istemiyorum ama o ısrarla gelmek istiyordu ve sürekli bana gülümsüyordu.onu çok seviyorum ve aynı zamanda da sinirliyimde.

  2. Yaren dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim adamla bir kır düğününe gidiyoduk vapura bindik sonra arabaya bindik arabada yer yoktu kucağına oturdum çok mutluyduk beni öpüp kokuyodu onun kokusunu hisediyodum gerçek gibiydi sarılıyodu gelin ve damattan daha samimiydik o polis özel harekatçı o elbiselerini giydi beraber zeybek oynadık herkes bize hayranlıkla bakıyodu sanki düğün bizim düğünümüz du ama biz gerçek hayata beraber değiliz ve ben onu çok özlüyorum 😢

Sayfa başına git