Rüyada Sevdiğin Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.784 kez okundu.

Rüyada görülen bazı şeyler bazen kişinin kendi karakteristik özellikleri ile veya ilgi duyduğu şeylerle ilişkilendirilebilir. Rüyada sevdiğin erkekle cinsel ilişkiye girmek, sizin bu konuya oldukça önem verdiğinize ve ilgilendiğinize işaret eder. Rüyada cinsel ilişkiye girmek iki şekilde tabir edilmektedir. Birincisi gören kişinin hayatında bazı şeylerin yoluna gireceği rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı güzel şeylerin olacağına delalet eder. Gören kişinin zamanla iş yerinde rütbesinde makamının artacağı anlamına gelir. İkinci olarak da gören kişinin hayal ettiği hayata ulaşacağı anlamına gelmektedir. Arzu ve isteklerin birbir gerçek olacağı zamanla heves edilen her şeye ulaşılacağı her şeyin yolunda güzel bir hayatın gören kişiyi beklediği söylenir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkekle cinsel ilişkiye girmek, kimse yakın zamanda sevdiği kişiden güzel adımlar görecektir. Eğer ki karşılıklı bir durum varsa gerçek hayatta da sevgililerse erkek arkadaşı tarafından bir sürpriz geleceğine işaret eder. Ancak durum tam tersi ise yani sevdiği erkek ile gören kişinin arasında herhangi bir bağ yoksa platonik veya karşı taraftan bir adım bekliyorsa yine yakın zamanlarda sevdiği erkekle güzel şeylerin başlangıcı olduğuna delalet eder. Örneğin yakın bir zamanda sizi sevdiğini söyleyebilir yada ima edebilir. Eğer ki siz duygularınızı söylediyseniz ve karşılıklı bir durum olmadığını iddia etmişse yakın zamanda size olan hislerinde değişiklikler olacak ve bunu dile getirecektir. Sevdiğiniz erkek ile güzel şeylerin yakın zamanda yaşanacağı güzel düzenli bir ilişkinin sizi beklediği anlamına gelir. Ancak bu adımları beklerken sabırlı olmalı her şeyi zamana bırakmanız da fayda vardır. Çünkü rüyanın etkisinden kalıp da atacağınız yanlış adımlar beklediğiniz durumları engelleyebilir. Karşı tarafın size gelmesini beklerken onları tamamen kaybedebilirsiniz. Bu duruma özen göstermeli ona göre hareket etmelisiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Cinsel İlişkiye Girmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle cinsel ilişkiye girmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git