Rüyada Sevdiğin Erkekle Çıkmak

Rüyada Sevdiğin Erkekle Çıkmak
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 689 kez okundu.

Rüyada sevdiği erkeği görmek, çektiği zorluklardan sonra ümit ettiği iyiliğe, uzun süren çabalar sonucunda ümit ettiği itibarlı mertebeye, hak edilen nimete, yanlışlarının ardından hasret duyduğu rahatlığa, yenilgiden sonra hayalini kurduğu müjdeye erişeceğine delalet eder. Zorluklara göğüs gererek ümit ettiği servete, maddiyata gelecek fazlalığa, parasal külfeti bulunan arkadaştan yakasını kurtarmaya, yakında alınacak memnun edici gelişmelere işaret eder. Bazı rüya tabiri alimleri de bu rüyayı şu şekilde yorumlamaktadır; rüyayı gören kişinin gücü zayıflar, fena huylu amir eliyle fenalık görmeye, çok kötü ve sıkıntılı geçecek günlerin yakında olduğuna, rahatlığın bozulacağına ve elde edilen kazançta eksilme olacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de saklanan sırların ortaya çıkacağına, her türlü hayra erişileceğine, mağlubiyetten sonra beklediği başarıya ulaşılacağına, şöhrete kavuşulacağına işarettir şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Çıkmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeği görmek, bir kadının görebileceği en hayırlı ve en güzel rüya örneklerinden biridir. Bu rüyayı gören kişinin hayır kapısı her daim açık kalacaktır ve bu kişi hiçbir zaman doğru olmayan yollara meyil etmeyecektir. Bu kimse, yaşadığı hüzünlü hallerden kurtulup refaha kavuşacaktır. Eğer özlemini çektiği uzak kaldığı bir akrabası, bir sevdası varsa ona da kavuşacaktır ve rahat edecektir. Kişi rüyasında sevdiği erkeği çirkin görüyorsa, kendi içinde bazı iç hesaplaşmalar yaşıyor demektir. Kişi, bu iç hesaplaşmalar sonucu yaptığı hatalarını ve yanlışlarını olmayacak bahaneler üreterek kapatmaya çalışacaktır. Hatalarını kapatma konusunda kısmen başarılı olsa da, gerçekleri çok iyi tecrübe edip bildiği için rahat edemeyecektir. Kişinin yaşayacağı içten pazarlıklı, bu rahatsız süreç kişiye hemen hemen her anlamda olumsuz olarak geri dönecektir. Prestij kaybı yaşanması da muhtemeldir.

Rüyada sevdiği erkeği başkasıyla gören kişiyi hüzün ve mutsuzluk bekliyordur. Özellikle kişinin aşk hayatında yaşadığı bir takım değişiklikler, kişinin genel anlamda da hayatını değiştirebilir. Yaşanacak olan zorlu süreç, kimi zaman kişiyi çok zorlasa da, rüya sahibi asla umudunu kaybetmemelidir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Çıkmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle çıkmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git