Rüyada Sevdiğin Erkekle Barıştığını Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Barıştığını Görmek
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.208 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle barıştığını görmek, iyi bir rüya olarak yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde olumsuz bir takım olaylar yaşamış veya belli başlı sıkıntılar yaşamış ise, artık bu sıkıntıların biteceğini ve mutsuz günlerin geride kalıp artık mutlu mu mutlu günlerin geleceğini gösterir. Eğer ki rüyayı gören kişi bir sıkıntı yaşamıyorsa kısa zamanda bir sıkıntı yaşayacak fakat bu sıkıntı çok kısa sürüp hemen geçecek demektir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişi için çok ama çok yakın zamanda mutlu günlerin geleceğini ifade eder. Eğer ki rüya sahibinin kalbini kırdığı insanlar var ise yakın zamanda bu durumun farkına varacağına veya artık farkına varması gerektiğine yorumlanabilir. Böylece kalbini kırdığı kişiden af dileyip gönlünü alacağına ve bu yol için önemli adımlar atıp hatasını telafi edeceğini göstermektedir. Bundan sonra rüyayı gören kişinin kendi hal ve hareketlerine artık özen gösterip hareketlerinde değişiklik yapacağına ve böylece çevresinde bulunan kişilere kendini dahada çok sevdireceğini yorumlanabilir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Barıştığını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkekle barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin eğer ki hayatında birisi var ise onunla ciddi bir yola gireceğini ifade eder ve bu ciddi yolun sonunda evlilik adımlarının atabileceğini gösterir. Aynı zamanda bu yol uzun ve mutlu bir yol olarak tanımlanabilmektedir. Bu mutluluk sadece ikisiyle beraber kalmayacak ve etrafında bulunan herkese de dokunacak ve dokunduğu her kişiyi de mutlu etmeyi başaracaktır. Eğer ki bu rüyayı gören kişi sevdiği erkekle küsmüş ve daha sonrasında barışmış ise aile içerisinde yer alan durumlara da yorumlanabilmektedir. Aile içerisinde yer alan bazı problemlerin düzeleceğine ve aileye bir huzur geleceğine işarettir. Aileyi artık mutlu günlerin beklediğini ifade eder.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Barıştığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle barıştığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkekle Barıştığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aysenur dedi ki:

    Eski sevgilim hala sevdigim ama kalbimi kiran insani gece ruyamda gordum ve barisiyoduk ama suan sevgilim var

Sayfa başına git