Rüyada Sevdiğin Erkekle Bakışmak

Rüyada Sevdiğin Erkekle Bakışmak
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkekle bakışmak, genel olarak pek iyi bir rüya olarak yorumlayamamaktadır. Bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğini ve bu dönemin onu oldukça sarsacağını göstermektedir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeni arkadaşlar edineceğini ve bu arkadaşların zamanla etrafını saracağını göstermektedir. Aynı zamanda bu arkadaşların rüyayı gören kişiye nazar getireceği ve onun hayatını olumsuz bir şekilde kötüleşeceğini gösterir.

Hayatınızda oluşacak olan kötü günlerde yanınızda dostlarınızı isteyeceğinizi ve ne yazık ki bu evre içerisinde dostlarınızın yanınızda olmayacağını ve sizinde bu dönemi tek başınıza geçirmek zorunda olacağınızı gösteren bu rüya, adeta felaket dediğimiz o dönemin başlayacağının en büyük habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin olaylar sonrasında neredeyse psikolojisinde bir bozulma bile olabileceği ve rüyayı gören kişinin artık hayattan Soğuyup hiç bir şey yapmak istemeyeceği zorlu bir dönemi olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Bakışmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkekle bakışmak, rüyayı gören kişinin etrafını kötü kalpli, aklı fikri fitne ve fesatlıktan olan kişiler ile dolu olduğunu gösterir. Bu kişilerin rüya sahibinin hayatına da göz koyduğunu ve onun mutluluğuna bir şekilde engel olmak istediklerini ifade etmekle birlikte, aynı zamanda bu düşüncelerini rüya sahibi üzerinde uygulayıp mutluluğuna engel olacaklarını ifade eder. Rüyayı gören kişiyi artık kara günlerin beklediğini gösteren bu rüya kişiye yalnızca huzursuzluk getirmektedir ve hayatını alt üst etmektedir. Rüyayı gören kişiye önerilebilecek tek bir tavsiye vardır. Oda hayatına yeni alacağı arkadaşlarından uzak durması ve onları hayatına almamasıdır. Eğer ki almak isterse onlara her derdini anlatmamalı ve mümkün olabildiğince onlardan uzak durmalıdır. Hatta ve hatta bunlarla orantılı olarak da onlara güvenmemeli, şimdiden önlemini alıp kendi güvenliğini ve mutluluğunu korumalıdır.

 

Rüyada Sevdiğin Erkekle Bakışmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkekle bakışmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git