Sevdiğin Erkek İle Kendini Evli Görmek

Sevdiğin Erkek İle Kendini Evli Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.606 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkek ile kendini evli görmek yakın zamanda kısmetinizin açılacağını işaret eder. Kısa zamanda yeni gelişmelerin olacağı ve hiç ummadığınız kişiler ile karşı karşıya kalacağınız bir hareketliliğe sahip olacak aşk hayatınız. Genellikle her evlilik çağında olan genç kızların gördüğü rüyalardandır. Eğer bir sevgiliniz var ise ve yakın zamanda onunla evlenmeye düşünüyorsanız çok mutlu olacağınız ve asla ayrılmayacağını işaret ediyor. Aynı zamanda huzurlu bir ilişkiye sahip olacağınızı ve küçük iniş çıkışlar dışında olumsuzluklar yaşanmayacağınızı da söylemekte fayda var.

rüyada sevdiğin erkekle evli görmek

Rüyada Sevdiğin Erkekle Düğününü Görmek

Rüyada sevdiğin erkekle düğününü görmek, eğer bir sevgiliniz yoksa bu rüyayı görmeniz çok muhtemel. Daha açılamadıysanız ve onunda sizi sevdiğini düşünüyorsanız size yakın zamanda müjdeli bir haber gelecek! Bu müjdeli haber sevdiğiniz erkek ile bir ilişki başlangıcı olabilir veya ailevi yönden bir haber. Umuyoruz ki sizin için en iyisi olur. Eğer sevdiğiniz erkek bir başkası ile beraber ise işte o zaman şansızlıkla dolu yeni bir haber alacaksınız.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Evlenmek

Rüyada sevdiğin erkekle  evlenmek, sevdiğiniz erkek ile evlilik haberinin hiç bir zaman gelmeyeceğine işarettir. Bu sizin için kötü bir haber olarak gözükse de aslında aşk hayatınızda yeni birisi daha var ve bu kişi sizin için hayatınızın erkeği üstelik çok mutlu ve huzurlu bir geleceğe de sahip olacaksınız. Genel anlamda sizin ve sevdiklerinizin mutlu olacağını ve eğer oluru yok ise gerçekten tam size göre olan bir erkek ile hayatınızı birleştireceğinizi rivayet eder. Tatlı Rüyalar!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git