Rüyada Sevdiğin Erkek Başkasıyla Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkek Başkasıyla Görmek
12 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkek başkasıyla görmek, pek iyi olarak yorumlanamamak tadır. Yani rüya sahibini üzecek bir takım huzursuz olayların başlangıcını bu rüya ifade etmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse bu rüya, rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı ve atlattığını sandığı bazı kötü anıların tekrar gün yüzüne çıkıp onu sarsması olarak nitelendirilir.

Üstelik bu anılar geçmişte oluşmuş ve zorda olsa kapatılmayı başarmış olan yaraların tekrar açılmasına sebep olacaktır. Açılan yara size rüya sahibini dahada çok sarsacak ve çaresiz bir acı içerisine düşürüp kara günleri tekrardan yaşatmayı başaracaktır. Hal böyle olunca da hatırlanan acıyı unutmak neredeyse imkansız olacak ve kişinin bütün pozitif düşüncelerinin yerini negatifler alacaktır. Aynı zamanda biraz daha açıklamak gerekir ise bu rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde bir takım huzursuzluklar yaşayacağını ifade ede bu rüya veya bahsettiğimiz gibi geçmişte olmuş olan bazı kötü ve acı şeylerin gün yüzüne tekrar gelebileceğine ve bu durumun doğal olarak rüyayı gören kişi üzerinde olumsuz etkiler oluşturacağını göstermektedir. Yaşanan kötü anıların özellikle son zamanlarda sürekli olarak kendini tekrar edeceği ve bu durumdan dolayı kişiye mutsuz günler yaşatıp canını sıkacağını gösterir.

Rüyada Sevdiğin Erkek Başkasıyla Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkek başkasıyla görmek, geçmişte yaşanmış bazı tatsız can sıkısı durumların şimdi yeniden aynı şekilde rüya sahibinin karşısına çıkıp onu bunaltacağını gösterir. Bu durum biraz can yakacak ve ne yazık ki aynı yara tekrardan kanadığı için kişiyi sarsacaktır. Hatta olay o kadar kötü bir hal alacak ki kişinin psikolojisi alt üst olup travma oluşturabilecek bir pozisyon bile oluşturması neredeyse mümkün olabilecektir. Bu travma olayından bahsettiğimiz şey ise, kişinin hayata karşı artık olumlu bakmayışı ve hayattan soğuyup uzaklaşmasıdır.

 

Rüyada Sevdiğin Erkek Başkasıyla Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkek başkasıyla görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git