Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sesini Duymak

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sesini Duymak
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.564 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin sesini duymak, genel olarak güzel bir biçim de yorumlanır. Eğer sevdiğiniz erkeğin sesini duyduğunuz da rüya sırasında mutlu oldu iseniz, sevdiğiniz erkek tarafından güzel bir haber alacağınıza ve bu haber ile mutlu olacağınıza işarettir rüyanız. Ancak bunun tam tersi olarak rüya sırasın da duyduğunuz ses size korku ve endişe verdi ise sevdiğiniz erkek tarafından yakın zaman da kötü bir haber duyacağınıza işarettir. Bununla birlikte sevdiğiniz erkeğin sesini duyduğunuz anda ne dediğini anlamanız ve boğuk bir ses duymanız halinde size karşı yakın bir zamanda sevdiğiniz erkeğin kötü bir harekette bulunarak kalbinizi kıracağına ve sizin çokça üzülüp uzun bir dönem bu konuyu kafanızdan atamayacağınıza işarettir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sesini Duymak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin sesini duymak, birçok farklı şekilde yorumlanır. Rüya içinde ki erkek eğer platonik bir aşk ise bu nokta da sevdiğiniz erkeğin sizinle yakın zaman da irtibat kuracağına işarettir. Yakın bir zaman içinde platonik olarak sevdiğiniz insan hayatınıza ve kalbinize dokunacak sizinle iletişime geçerek sizi mutlu edecektir. Bununla birlikte eğer sevdiğiniz insan hali hazır da hayatınız da ise bu nokta da o kişi sizinle bir sırrını paylaşacaktır. Uzun dönemde içinde tuttuğu bu sırrı sizinle paylaşacak ve sizi yakın bir dost olarak görecektir. Eğer rüya sırasın da sadece sesi duyup anlamlandıramadığınız bir durum söz konusu ise yakın zaman içinde derdini paylaşmak adına sevdiğiniz kişi size yaklaşacaktır. Bu aşama da rüya şu şekilde yorumlanır. Sevdiğiniz insana sizinle sırrını paylaşması için destek olmalı ve bu aşama da onu cesaretlendirme yoluna gitmelisiniz. Rüya genel anlam itibari ile iyiye yorumlanmaktadır ve sevdiğiniz insan ile iletişim kurmaya delalettir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sesini Duymak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin sesini duymak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sesini Duymak Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Esra dedi ki:

    Ayrıldığım sevgilimin sesini duyuyorum sanki tlf konuşuyoruz bana sakin evlenme diyor çok etkilendim ayrılmışizz neden evlenme der ki sanki 🙁

  2. Sarine dedi ki:

    Ben bir cocuktan hoslaniyorum instagramdan onu tanimiyorum ve sevgilisi oldugunu biliyorum ancak ruyamda gordum ben onun arkadasiyka oturuyorum ve arkadasi onu ariyor ozledim diye yaziyor cocuk aciyor telefonu sevgilisi de yaninda once sevgilisinin sesini duydum ozlemis seni dedi sonra da hosladigim cocuk konusmaya basla , ikisinin sadece sesini duydum .

  3. Rose dedi ki:

    Rüyamda ayrıldığım sevdiğim adam eşinin beni çok kıskandığını söyledi ama kendisini rüyamda görmedim sadece sesini duydum.

Sayfa başına git