Rüyada Sevdiğin Erkeğin Nişanlanması

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Nişanlanması
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin nişanlanması, yakın bir zamanda alınacak olan kötü haberlere ve rüya sahibinin zor duruma düşeceğine işaret eder. Bununla birlikte rüya sahibinin eğer varsa zor durumunun devam edeceğine delalet eder. Rüya kötü haberlerin geleceğine ve rüya sahibinin uzun bir süre bu kötü haberin etkisinden kurtulamayacağına ve zor bir süreç geçireceğine yorumlanır. Rüya sahibi evli ise eşi ile sorunlar yaşayacağına ve bu nokta da bir çıkmaza düşeceğine delalet eder. Aynı zaman da eğer ki görülen rüyada nişan esnasında kurdele ve yüzük gözüküyor ise, maddi anlamda bir zorluğa düşüleceğine ve bu maddi zorluk sürecinde rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağına yorumlanır. Bu noktada uzun dönem maddi sıkıntının aile için de hâkimiyet süreceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Nişanlanması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin nişanlanması, iki farklı yoruma tabidir. Eğer rüyada sevdiğiniz kişi sizin ile nişanlanıyor ise sizin hayatınız da yaşanacak değişimlerin ve farklılıkların işaretidir bu. Ancak tam tersi olarak eğer sevdiğiniz kişi rüya için de başka biri ile nişanlanıyor ise çevreniz de bir takım değişimler yaşanacağına ve bu değişimlerin dolaylı olarak size etki edeceğine delalet eder. Şöyle ki rüyada sevdiğiniz kişi sizinle nişanlanıyor ise direk olarak sizin hayatınız da değişim yaşanır. Ancak rüyada sevdiğiniz kişi sizinle değil de başkası ile bir nişan yapıyor ise bu nokta da olaylar yaşanacağına ancak sizi dolaylı olarak etkileyeceğine yorumlanır. bunun yanı sıra yakın zaman da yapacağınız bir hata ile çevrenizden göreceğiniz tepkiye de işarettir. Bu hatanız ile birlikte tüm aileniz size karşı cephe alacak ve sizi yeren sözlerle canınız son derece sıkılacaktır. Rüya genel olarak bu şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Nişanlanması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin nişanlanması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git