Rüyada Sevdiğin Erkeğin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Hasta Olduğunu Görmek
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.126 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin hasta olduğunu görmek, genel olarak çok iyi yorumlanmamaktır. Rüya sahibinin sevdiği erkek ile arasında bir takım problem yaşanacağına ve ayrılık durumunun söz konusu olabileceğine yorulur. Eğer rüya sahibi rüya içinde sevdiği erkeğin iyileşmesi adına bir çaba sarf ediyor ve bununla birlikte rüya içi ayrıntıda ilaç, şurup vs. gibi şeyleri sevdiğine veriyor ise ilişkiyi düzeltmek adına büyük çaba içine gireceğine yorumlanır. Ancak rüya sahibi rüya içinde bir çaba göstermiyor ise aksine üzülmüyor ve uğraşmıyor ise gerçek hayatta yaşanan sorunlar karşısında da rüya sahibinin umursamaz tavılar içine girebileceğine ve sorunlar çıkabileceğine delalet eder. Rüya sahibi bu nokta da ayrılık ile birlikte belirli bir süre zor bir dönem geçirecek aynı şekil de sevdiği erkekte bu nokta da zorluklar ile baş başa kalacaktır. Bir nevi iki tarafta ilişkinin ardından zor bir dönemece girecektir, rüya buna yorulur.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Hasta Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin sevdiği erkeğin yahut sevdiği bir yakınının yakın zamanda bir hastalık yaşayacağına yorulur. Bu hastalık dönemi de rüya sahibi maddi manevi zorluğa düşecektir. Eğer ki rüya içinde sevdiğiniz erkek bildiğiniz tanıdığınız bir ortam da hasta yatıyor ise çok yakınınızdan olan birinin sağlık sorunu yaşayacağına işarettir. Ancak rüya da sevdiğiniz erkek bilmediğiniz, tanımadığınız, daha önce görmediğiniz bir ortam da hasta yatıyor ise bunun tam tersi olarak uzaktan tanıdığınız birinin bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalacağına ve sizden bu konu da bir destek bekleyeceğine işaret eder. Rüya genel olarak ayrılığa ve sağlık problemlerine yorumlandığı için iyiye ve hayra çıkmaz. Rüya sahibi bu nokta da gerçek hayatta sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Hasta Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin hasta olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Hasta Olduğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yeliz dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim erkeği bizim evde hasta olarak gördüm. Agliyordum. Dayımlar yanındaydı. Ailemin içindeydi. Ve ona iğne yaptırmak için hastaneye gidiyorduk. Ben ayakkabilarimi giymek için içeri girdiğimde onlar gitmislerdi. Sonra ben hastaneye gitmek için otobüs arıyordum. Sonunda yanına ulasiyordum. Sarılıyor opuyordum. Yorumlarsaniz sevinirim.

Sayfa başına git