Rüyada Sevdiğin Erkeğin Elini Tutması

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Elini Tutması
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.138 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin elini tutması, sevgiye ve beraberliğe işarettir. Sevdiğiniz insanın her zaman için size destek olacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin yaşayacağı zorluklarda sevdiği insanın her zaman için ona destek olacağına delalet eder. Öyle ki hem iyi günde hem de kötü günde hiç söylenmeden rüya sahibinin yanı başında sevdiği insanın olacağına işarettir. Her zaman için rüya sahibinin sevdiği insandan güç alacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Elini Tutması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin elini tutması, birçok farklı anlama gelir. Rüyada sevdiği insanı görse de bu noktada farklı anlamlar çıkarılabilir. Şöyle ki rüya sahibi birisi dara düştüğü zaman sevdiği bir insan ona hem maddi hem de manevi bir destek sağlayacaktır. Eğer rüya sahibi gerçek hayatta zorluk yaşıyor ve sıkıntı içine düşmüş ise ona büyük destek sağlayacak bir sevdiği olacaktır. Bunun yanı sıra eğer ki rüya sahibi evli ise sevdiği insanın elini tutması mutlu bir evliliğe işarettir. Her türlü zorlukta yanında olacak bir eşe delalet eder. Bununla birlikte huzurlu ve sakin bir hayat süreceğine, dualarının kabul olacağına delalettir. Ancak rüyada eğer elini tutan kişinin yüz hatları belirgin ise daha ayrıntılı yorumlama yapılır. Eğer elini tutan sevdiği erkek gülüyor ise bu aşamada kişi dilediği için sizin yanınızdadır ve size destek olmak ona mutluluk verir. Ancak rüyada ki kişinin yüzü asık ise bu nokta da rüya sahibine destek olmaktan yorulduğu ve sıkıldığı şekilde yorumlanır. Bunun yanı sıra eğer elini tuttuğunda yüzün de acı çeken bir ifade var ise farklı şekilde yorumlanmaktadır. Elini tutan kişinin de problemleri olduğuna ve rüya sahibinin bu nokta da ona destek olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Elini Tutması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin elini tutması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Elini Tutması Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nejla dedi ki:

    İyi akşamlar,öncelikle rüya ile amel edilmediğini biliyorum.Ben ergenlik döneminde aşık olduğum ve sevdiğim annemin halası oğlu vardı.Ben ona duygularımı hiç bir zaman söyleyemedim.Benden 6 yaş büyük.Yazları köye giderdik hep içe içe idik. O da tıp fakültesi okuyordu.Ve yazları ailesine yardım için köye gelirdi.Onun bana bakışları ve hareketleri ilgisi olduğu belli idi.Sonra ben 9 yıl önce başkası ile evlendim.O ise şuan 40 yasında ve doktor.Benim evliliğimin 4.yılından sonra sorunlar oldu,3 yıl ailemin yanında kaldım yakın zamanda boşandım.Evliliğimin ilk çalkantılı döneminde niyet ettim ve evliliğim devam edecek mi,yoksa hayatımda başkası mı olacak diye dua ettim yattım.Rüyam da aşık olduğum adam vardı.Görüyorum ki,köydeyiz ve o da gelmiş ben onla vedalaşmamak için eve gidiyorum ve bakıyorum babam geliyor,arkadından O geliyor,ben de elimde güzel oyalı bir tülbent ile kafama örtüp merdivenlerden iniyorum benim başımı alıp göğsüne yaslıyor ve sarılarak kulağıma ben seni hep sevdim biliyorsun değil mi,duydum ki bir yerlere gidecekmişsin sakın gitme diyor.Rüyayı gördükten 1 hafta sonra eşimin yanına döndüm ve bu aşamada eşimle ayrı kaldık aylarca.Bu sırada tekrar niyet ettim evliliğim devam mı edecek yoksa bir başkasımı olacak diye ve dua edip uyudum.Bu defa rüyamda annem,babam ve aşık olduğum adam yine vardı.O bir banyo da ve benim elimde erkek iç çamaşırlar,beyaz banyo havlusu tıpkı erkek çeyizi gibi alıp banyo kapısına gidip bunlar senin diyorum.Bu rüyadan sonra üzerinden 1 yıl geçiyor,ve ben dava açıp ailemin yanında kaldım. Yine niyet ettim ve aynı dua ile yattım.Bu defa aşık olduğum adam ve ailesi ve benim ailem bir Aradayız.uzaktan bana bakıp gülüyor ve oturduğum yere geliyor,uzanıyor ben de sen rahat yat diyip kalkıyom yanından kızkardeşime getir üstünü ört üşümesin diyorum.Kızkardeşim de güzel açık renkli bir battaniye getirip üstüne örtüyor,sonra aşık olduğum adamın annesi bana ne oldu boşanman diyor ben de bitti diyorum,boynuma sarılıyor,ardından rengarenk çiçekler,yeşillik görüyorum.3 defa niyetlendim ve 3.de de sevdiğim adam görüldü.Bu rüyalar bana çok anlamlı geldi.O evin tek bekarı şuan ve kendini mesleğine adamış ve aramızda 3 saat var ben İstanbul da o ise eskişehir de.O evlenmediği için umut ediyorum.Ama bu bekleyiş beni umutsuzluğa ulaştırıyor.Ben aylar önce boşandım.O benim boşandığımı biliyor.Sizin fikrinizi alırsam sevinirim.Saygılar.

Sayfa başına git