Rüyada Sevdiğin Erkeğin Düğününü Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Düğününü Görmek
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 175 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin düğününü görmek, birçok farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi sevdiği insanın düğününü izliyor ve evlendiği kişi bir başkası ise ve bunu net bir biçimde görüyor ise bu nokta da rüya sahibinin sevdiği insanın bir başkasına karşı hisleri olduğu şeklinde yorumlanır. Eğer sevdiği insan ile bir ilişki içinde ise farklı kişilere ilgi duyduğuna delalettir bu rüya. Ancak rüya sahibinin rüyasında sevdiği insanın evlendiği kişiyi net görememesi yani gelini görememesi daha farklı şekilde yorumlanmaktadır. Gerçek hayatta rüya sahibinin sevgilisi ile sorunlar yaşayacağına ilişki içinde bir takım çatlaklar oluşacağına işarettir. Bu sorunların 3. kişiler tarafından çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Düğününü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin düğününü görmek, sevdiği insanın ailesi ile problemler yaşanacağının işaretidir. Eğer rüya sahibi bekar ise bu aşamada sevgilisinin ailesi ile tanışma aşamasında sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bunun yanı sıra eğer rüya sahibi gerçek hayatta sevdiği insan ile evli ise bu nokta da sevdiği insan ile hem manevi hem de maddi sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Eşinin evlilik hayatından sıkıldığı ve farklı kişilere ilgi duyduğuna delalettir. Eğer rüya sahibi evlilik arifesinde ise ve bu noktada bu rüyayı gördü ise evlenme aşamasında bir takım sorunlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Yuva kurma aşamasında birçok problem ile karşı karşıya kalacağına hem maddi hem de manevi olarak sorunlar çıkacağına işarettir. Eğer düğün sırasında çok fazla kalabalık bir ortam görülüyor ise evlilik arifesinde herkesin evliliğe müdahil olacağına ve bu durumdan oldukça sıkılacağına delalettir. Eğer rüyada düğün alanı boş ise bu noktada akraba ve dostlarından maddi yardım göremeyeceğine ve maddi olarak zorluk yaşayacağına delalettir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Düğününü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin düğününü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git