Rüyada Sevdiğin Erkeğin Dizine Yatmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Dizine Yatmak
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.536 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin dizine yatmak, sevdiğiniz kişi ile aranızda yaşadığınız her türlü problemi kısa bir süre sonra tatlıya bağlayacağınızı gösterir. Bu rüya genellikle huzurlu bir başlangıcın işaretçisidir. Sevdiğiniz adamın dizlerine yatmak, ona güvendiğiniz anlamına da gelir. Bu aşamaya gelmek için çok yol gitmiş ve çok mücadele vermiş olabilirsiniz. Fakat artık gerçekten de sevdiğiniz erkeğin sizin güveninizi hakettiğini düşünecek aşamaya gelmişsiniz demektir. Rüya sahibi, kimi zaman çevresindeki insanlardan her şeyini ve tüm özelini saklayabilir. Çünkü yaşadıkları onun hassas yönüdür ve kimsenin bu yönüne zarar vermesini istemez. İnsanların onun hassas tarafından yaralamasından her zaman korkar ve bunun içinde kendini dışarı kapatmayı tercih eder. Sevdiği erkeğin dizinde uyuduğunu gören bir kişi, zorlu günler atlatmış olsa da artık mutlu ve huzurlu günler onu bekliyor demektir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Dizine Yatmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğin dizine yatmak, rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir iş için ilk adımların atılmasına karar verileceği bir döneme girildiği şeklinde yorumlanır. Bir insana tam anlamı ile güvenip, dizine yattığınızda ve kendinizi tam anlamı ile o kişiye teslim ettiğiniz zaman hayatınızın geri kalanını o kişiyle paylaşmaya artık hazırsınız demektir. Güvenmediğiniz bir insanın dizine rüyanızda bile yatmanız hayatınızda çok şaşkınlık verici olaylar yaşayacağınızı gösterir. Dizinize yattığınız kişi, sizi uykunuzdan uyandırıyorsa hakkınızda dedikodu eden birileri var demektir.

Bu kişilerin kim olduğunu kestiremiyorsanız çevrenizdekilere karşı her zaman dikkatli ve temkinli yaklaşmalısınız. Sırlarınızı ve özelinizi herkese anlatmamalısınız. Hayatınızda sizi aşağı çekmek için uğraşan ve sizi kıskanan kişiler olabilir. Bu nedenle iş hayatındaki deneyimlerinizi ve başarılarınızı çevrenizdeki insanların bilmesi için ayrı bir çaba göstermemelisiniz. Samimiyetiniz ve iyi kalpliliğiniz yüzünden kalbinizin kırılmaması için herkese kolay kolay güvenmemelisiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Dizine Yatmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin dizine yatmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Dizine Yatmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İrem dedi ki:

    Rüyamda işyerimi ve iş verenleri gördüm daha sonra is arkadaşımı gördüm gerçekte ona kırgınım aslında ama rüyamda onla konuşuyorum.gerçekte o evli bir erkek ona ilgim. Var ve onun gerçekte erkek çocuğu var rüyamda erkek bebeği seviyorum gerçekteki bebeğine benzemeyen bir bebek emzikli iş arkadaşımın koluna girip daha sonra onun dizine yatıyor um erkek çocuğunuda seviyorum

Sayfa başına git