Rüyada Sevdiğin Erkeğin Beyaz Giymesi

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Beyaz Giymesi
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.600 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin beyaz giymesi, hayatınızda güzel olaylar yaşanacağını ve yepyeni bir sayfa açacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz kişiyi, beyazlar içinde görmek yaşadığı sıkıntılar varsa bu sıkıntıları kısa bir süre içinde aşacağı ve yaşadığı bir hastalık var ise bu hastalığından tez vakitte kurtulacağı anlamına gelir. Sevdiğiniz insanın beyazlar içinde olması, genellikle rüya yorumcuları tarafından hayra yorulur. İş hayatında bu kişinin sıkıntıları ve maddi çıkmazları var ise büyük bir başarı yakalayarak yaşadığı çıkmazlardan bir anda güzel bir hamle ile çıkabilir. Erkeği beyaz kıyafetler içinde görmek, onun iş hayatında yeni bir başlangıç yapacağını ve bu başlangıç sayesinde önemli yerlere gelerek büyük kazançlar sağlayacağını gösterir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Beyaz Giymesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin beyaz giymesi, hayatınızın hiç ummadığınız bir anda hiç beklemediğiniz bir şekilde olumlu yönde değiştireceğini gösterir. Beyaz, aynı zamanda temizlik, saflık ve sakinlik anlamına da gelir. Rüyada beyaz görülmesi, huzurlu bir hayat yaşayacağınızı ve karşınıza çıkan engelleri kolaylıkla aşarak amaçlarınıza ulaşabileceğinizi gösterir. Rüyada sevdiğiniz erkeğin beyaz giydiğini görmek, sevdikleriniz ile yaşayacağınız bir tartışmanın iyice alevlenmeden son bulacağını ve pişman olacağınız bir şey yapmadan konuyu tatlıya bağlayacağınızı gösterir.

Beyaz renk, her zaman masumiyeti simgeler ve halk arasında temizliğin de rengi olarak bilinir. Bu nedenle de rüyanızda sevdiğiniz erkeği beyazlar içinde gördüğünüz zaman endişelenmemeli, hatta hayatınızda güzel gelişmeler olacağını düşünerek sevinmelisiniz. Hareketli bir hayatınız var ise, daha sakin bir hal alabilir ve sevdiğiniz birini kısa bir süre içinde görebilirsiniz. Sevdiğiniz erkeğin size olan ilgisini daha yoğun bu dönemde anlayabilirsiniz. Size çeşitli sürprizler ve jestler yaparak sizi kendisine yeniden aşık etmek isteyebilir. Bu nedenle beyaz rüyalarda genellikle güzel olaylar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Beyaz Giymesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin beyaz giymesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Beyaz Giymesi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ebru dedi ki:

    Sevgilim bana tam evlilik teklifi edicekken ayrilmistik. Iki hafta sonra da, bana msjlar gönderip beni cok kirmisti. Hala beni cok üzüyordu. Bunun üzerine öyle cok agladimki, öylece uykuya dalmisim. Rüyamda onu ve kendimi beyazlar icinde gördüm, onun sadece kafasi, benim ise tek gözlerim gözüküyordu. Bana Ebru, Ebru diye seslendi ve ben gözlerimi actim. Gözlerim hala islakti, saskin ve üzgündüm.

    Anlamini yazarsaniz cok sevinirim.
    Tskler

  2. elcin dedi ki:

    merhabalar ben ruyamda aslinda birseyler hissetigimyogun duygular barindirdigim adami beyaz gomlek giymis ve opusurken gordum acaba yorumu nedir

Sayfa başına git