Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasıyla Evlendiğini Görmek
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 825 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla evlendiğini görmek, hayatında beklenmedik gelişmeler yaşayacağını gösterir. Bu rüya evliyseniz yeni bir bebek, bekarsanız da iyi bir eşe delalettir. Sevdiği erkeği başkasıyla paylaşamadığı için bunu bilinç altına kazıyan pek çok kadın bu rüyayı görebilir. Bu rüya, içinizdeki bastırılmış korkuların dışa vurumu niteliğindedir. Sevdiğiniz erkeği başka bir kadına dokunurken ve evlenirken görmek, onunla kurduğunuz hayallerin yıkılmasından ne kadar korktuğunuzu gösterir. Sevdiği erkeği başkası ile birlikte gören kadın, ilişkisinde daha dikkatli adımlar atması gereken bir döneme girecek demektir. Sakin ve mutlu bir hayatınız varsa bir anda hayatınıza aksiyon getirecek bir olayla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasıyla Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla evlendiğini görmek, sevgilinize başkasının hisler beslediğinin göstergesi olabilir. Bu tarz bir rüya görmüşseniz çevrenizdeki insanları daha dikkatli gözlemlemeli ve niyetini iyi analiz etmelisiniz. Sevdiğiniz erkeğin kendine göre bazı sıkıntıları olabilir ve bunu size hissettirmeden tek başına çözmeye çalışıyor olabilir. Bu nedenle onun neler yaşadığına ve neler hissettiğine daha dikkatli davranmalısınız. Mucize gibi bir gerçek yaşayarak bir anda şok olabilir ve mutluluktan ağlayabilirsiniz. Bu dönemde hayatınızda hiç umulmadık gelişmeler yaşayabilir ve bir anda bildiğiniz bütün gerçeklerin aslında bir yalandan ibaret olduğunu fark edebilirsiniz. Sevdiği erkeği başka bir kadınla evlenirken gören kadın, umutla beklediği ve hayalini kurduğu bazı şeyleri gerçekleştiremeyecek demektir. Mutlu bir yuva için bu dönemde adım atabilir ve kısa bir süre içinde hayatınızda radikal kararlar alarak uygulamaya geçebilirsiniz. Bu rüya sevgiliniz ile birilerinin aranızı bozmaya çalıştığını da gösterir. Çevrenizde sizi kıskanan ve ayırmak isteyen insanlar olabilir. Bu nedenle ilişkinize sahip çıkmalı ve çevrenizdeki insanlara daha temkinli davranmalısınız.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasıyla Evlendiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla evlendiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git