Rüyada Sevdiğin Erkeğin Araması

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Araması
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 183 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin araması, fazlasıyla çok değer verdiğin bir kişinin hiç olmayacak bir zaman diliminde sizi bırakıp gideceğine ve sizi ummadığınız bir hayal kırıklığına uğratacağına işaret olarak gösterilmektedir. Hatta bu kişinin şimdiden sizden uzaklaşmak için bir çaba içerisine girip türlü türlü yollar denemeye başladığını bile gösterir bu rüya. Tabu bu rüya size bu işareti verirken sizinde yıkılmadan ayakta kalmanız gerektiğini de ifade etmektedir. Bu kişinin tutarsız hareketlerine karşılık kendinizi yıpratmamamız gerektiğini ve her ne olursa olsun onun gönlünü kazanmak yerine onun gitmesine izin vermeniz gerektiği anlamı taşımaktadır. Onun için akıttığını göz yaşlarının bir gün onun için hiç değmediğini ve kendinizi boş yere onun uğruna üzüp kırılacağınızı farkına varmanızı işaret etmektedir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Araması Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğin araması, rüyayı gören kişinin dış görünüşünde bir takım değişiklikler yapacağını veya yapması gerektiğini ifade etmektedir. Sadece dış görünüş için değil rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan çoğu kişiye karşı tavırlarında bir değişiklik olacağı anlamını içermektedir. Artık haksızlık yapacak insanlara karşı bu rüyayı gören kişinin sessiz kalmayacağını ve herkesin haddinden yeni düşünce tarzıyla gelerek kendini artık üstün tutabileceğini ve bundan dolayıda artık kimsenin onu üzmek için bir çaba peşine düşmeyeceğini gösterir. Yani kişi artık kendisine kendi sahip çıkıp koruma yarattığı için, insanlar onun üzerine gitmekten korkacaktır. Eğer ki bu kişi henüz bir değişim yaşadıysa, yakın zamanda birileri yüzünden sıkıntı yaşayacağını ve böyle bir karar alıp değişime gireceğini artık sadece kendi mutluluğunu düşünüp ona göre emin adımlar atacağını göstermektedir. Bunun sayesinde is bu rüyayı gören kişinin hayatında artık hüzün yerine mutlu gülümsemeler yer alacak ve eski kötü günler geride kalacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Araması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin araması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git