Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesiyle Tanışmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesiyle Tanışmak
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.417 kez okundu.

Rüyada sevdiğiniz erkeğin ailesiyle tanışmak, sevdiğimiz erkekle uzun süredir bir birliktelik yaşıyorsanız ve hala bu uzun süreli birliktelik boyunca ailesinden birileriyle tanışma evresine geçmeyi bir türlü başaramadıysa bu rüya bize bazı anlamlar içerebilmektedir. Yani rüya bize yakın zamanda sevdiğimiz kişinin ailesiyle tanışacağımız mesajını verebilmektedir. Tabi ki illa tanışma olacak diye bir durum yoktur. Bunun dışında bu rüyayı gören kişinin, sevgilisinin onunla ilgili artık ciddi bir gelecek planları kurduğu ve sizinle kısa zaman içerisinde bu hayalleri gerçekleştirerek bir gelecek yaşamak istediğini de belirte bilmektedir. Kısacası uzun süreli bir birlikteliğiniz var ise hem sizin aileniz hemde onun ailesi bu güzel birlikteliğe olumlu bir şekilde onay verecek ve artık düşü kurulan hayallerdeki yüzükler parmaklara girmeye hazır olacaktır diyebilmek mümkündür. Özellikle sevgiliniz son zamanlarda bunu sürekli düşünüyor ve planlamaya başlıyorsa bu durumu size çok yakında açacak demektir. Hemde sizin fikrinizi çok merak edecek ve bundan sonraki adamın sizin fikrinizi öğrenmek üzerine atarak bunun üzerine yapacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesiyle Tanışmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiği erkeğin ailesiyle tanışmak, aynı zamanda bu rüya sevgilinizin ilk olarak sizin düşüncenize önem verdiğinin daha sonra ailesinin düşüncesine ve onayını önemsediğini ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin sevdiği erkek tarafından çok sevildiğini ve artık bu erkeğin sizi ailesinin bir üyesi yapmak istediği ve hatta ve hatta en yakın zaman içerisinde ailesinin içine sokmak istediği ve bununla beraber önemli adımlar atacağını gösterir. Bir başka şekilde yorumlamak gerekirse bu rüya kısa zaman içerisinde ciddi bir yola adım atacağınızı ve bu yola artık aileleri de peşinizde getireceğinizi ifade eder. Ailelerinizden onay alarak, karşılıklı olarak aileleriniz ile tanışacağınızı belirtir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesiyle Tanışmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesiyle Tanışmak Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Emine dedi ki:

    Hayırlı günler . Öncelikle gece yatmadan Allah’a çok dua ettim erkek arkadaşımı rüyamda göreyim diye sonra da sabaha karşı rüyamı gördüm .
    Rüyamda bizim kmydeydik yani erkek arkadaşımın evleri bizim kmydeydik . erkek arkadaşımın aile fertleriyle tanıştığımı gördüm . Aile üyeleri bana çok iyi davranıyordu ancak en büyük ablası o kadar sıcak değildi . Bana güvenmiyordu sanki beni çok üzüyordu dayanamayıp yemek üstünde ağladım ama o yine de merhamet etmiyordu. Erkek arkadaşımda çok arada kalmıştı. Hem bana üzülüyor hem de ablasının tavırlarından çok üzülüyordu (hayırdır inşALLAH )

  2. Beriban dedi ki:

    Ruyada sevdigim cocugun evine gidip annesi kardesi ve ablasiyla konusuyordum hata annesi kocasi hakkinda bana biseyler anlatiyordu sevdigim cocukta bizi seyrediyordu ama bisey oldu sevdigim cocugun omuzunda bir kiz isminin dovmesi vardi ve bende ondan ayriliyordum

Sayfa başına git