Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesini Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesini Görmek
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 757 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin ailesini görmek, ilişkinizde yeni bir dönemin başlayacağını ve ilişkinizin daha ciddi bir boyuta ulaşacağını gösterir. İlişkinizde bu dönemde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Sevdiğin erkeğin annesi ya da babasını rüyada gören kadın, yakın zamanda onlarla tanışma fırsatı yakalayabilir. Kısa bir süre içinde evlilik gündeme gelebilir. Bunun için karşı taraf adım atabilir. Rüyada sevdiğiniz erkeğin ailesini mutlu görmüşseniz, onlarla tanıştığınızda sizi sevecek demektir. Sevdiğiniz erkeğin ailesini rüyada agresif ya da mutsuz görmüşseniz bu da aile ile ilgili bazı problemler yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğin ailesini görmek, çoğu zaman hayatınızda yeni gelişmeler yaşanacağını gösterir. Evliyseniz bu rüya yakın zamanda kucağınıza bir bebek alacağınızı gösterir. Bekarsanız da tez vakitte sürpriz bir evlilik teklifi alarak şaşıracağınızı gösterir. Bu rüya, çoğu zaman hayatınızı etkileyecek önemli olaylar olacağını gösterse de bir yandan da maddi ve manevi rahatlayacağınızı, varsa borçlarınızı rahatça kapatacağınızı ve kafanızı kurcalayan tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı gösterir. Sevdiğiniz erkeğin ailesi, rüyanızda size bağırmış ve kötü davranmışsa bu hayatınızda hiç beklemediğiniz bir şekilde arkadan vurulacağınızı ve çok güvendiğiniz kişilere aslında hiç güvenmemeniz gerektiğini gösterir. İnsanlara güvenirken daha temkinli davranmalı ve onları çok tanımadan her sırrınızı paylaşmamalısınız. Güzel ve bereketli bir döneme girebilir, işleriniz bu dönemde büyük bir hızla açılabilir ve hatta yeni bir iş kurma girişiminde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz erkeğin ailesinden bir şey aldığınızı görmek, kısa süre içinde alacağınız yeni bir habere işaret eder. Mutlu ve güven dolu bir yuva kurmak için aklınızda kalan bazı soruları çözmek için beklemiş ve bu sürecin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Artık siz de mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin ailesini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ailesini Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Selime dedi ki:

    Rüyamda eskı sevgılımın annesıyle babasını hastanede gordum annesı hastaydı bnde hastaydım babasını benı de annesını de doktora gostermısti parasını da babası ödemeişti bnde kabul etmeyıp ne kadar ödendiğini sordum bana 10 lıra ddı bnde 10 lırayı onun cebıne koyuyordum babasıda bana gulumsedı ben cebıne koyunca ama annesı hıc konusmuyordu hep sessızdı

  2. NAZLI dedi ki:

    Ben gerçek hayatta evlenmek istiyorum ama sevdiğim çocuğun annesi istemedi, arkadaşımda ikna etmeye çalışıyor. Yarında bana haber verecek olumlu yada olumsuz. Bakıyorum ki ailesi bize gelmişti. Evde oturuyorlar, abimde onların yanındaydı fakat ne mutsuzlardı ne de mutlu.

Sayfa başına git