Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması
8 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğin ağlaması, genel olarak rüyayı gören kişi hakkında bize bilgi vermektedir. Bu rüyayı gören kişinin temiz bir kalbe ve ruha sahip olduğunu ifade eden bir rüyadır. Bu rüyanın yorumlanması için rüyada sevdiğiniz adamdan akan gözyaşlarının yanağınızı ısıtması veya soğutması gibi önemli özellikler içerdiği taktirde değişik şekillerde yorumlanabilmektedir. Eğer ki sevdiğiniz adamdan akan gözyaşı sizin yanağınızı acıtmış ise, bu acıtmak yakmak gibi bir anlam taşımaktadır, böyle bir rüya sonucunda sevineceğiniz bir haber alacağınıza veya sevineceğiniz bir şey yapacağınıza işaret edilir. Eğer ki sevgilinizden akan gözyaşı yanağınızı soğutursa yani sizi üşüten bir pozisyon oluşturursa, bir olay sonucunda veya alacağınız bir haber sonucunda üzüleceğimiz anlamını taşımaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğin ağlaması, sevgilisi eğer ki sessiz bir şekilde ağlıyorsa bereket olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu sessiz ağlama sevinç ve mutlu günlere yorumlanmaktadır ve bunu gören kişinin içinde Allah korkusu olduğunu da gösterir. Aynı zamanda bu rüya ağlayan kişi üzerine de yorumlanabilmektedir. Ağlamış olan sevdiğiniz adamın temiz bir kalbe sahip olduğunu belli etmektedir. Saf bir ruha sahip olmuş olan bu adam çevresi tarafından da çok sevilmektedir. Bunların dışında umulmadık bir anda gelecek olan paraya veya mala da işaret vermektedir. Kişinin hayırlı bir iş gerçekleştireceğine ve bu işin kendisine yararlı bir takım faydaları olacağını ifade eder. Bazı olaylar sonucunda kişinin istediği güce kavuşacağını ve bu güçlü beraber istediklerinin gerçekleşeceğini göstermektedir. İyi oluşacak olan bir birlikteliği gösterir iken, bu birliktelikte bir çok mutlu günlerin gözükeceğini gösterir. Bu rüyayı gören kişinin hem kendi ilişki hemde kendi hayatı ferah bir döneme girecektir ve inançlarına da inanarak dahada emin adımlar atacaklardır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğin ağlaması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git