Rüyada Sevdiğin Erkeği Uzun Saçlı Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uzun Saçlı Görmek
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 881 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği uzun saçlı görmek genel anlamda ihanete ve yalana delalet eder. Medeni haliniz de rüya tabirinde önem taşımaktadır. Bekar bir kişinin rüyasında uzun saçlı erkek görmesi, yaşadığı ilişkinin biteceğine işaret eder iken bu ilişkinin ise bir ihanet ile biteceğine delalet etmektedir. İlişki yaşadığınız erkeğin bu dönem boyunca hareketlerini analiz etmelisiniz. Gittiği yerleri ya da konuştuğu kişilere de özellikle dikkat etmelisiniz. İlişkinizin sağlam olmadığını bu dönemde anlamanız çok normal bir durum olacaktır. Rüyayı gören kişi bekar ve ilişkisi de yok ise bu durumda hayırsız bir kişi ile tanışacaktır. Ya da bu durumda platonik aşkı var ise de bu kişi düzgün biri değildir. Bu kişi size ancak dert ve stres getirecektir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uzun Saçlı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeği uzun saçlı görmek eğer rüyayı gören kişi evli ise yorumu değişmektedir. Evli bir kadın böyle bir rüya görüyor ise bu durumda bu günler içerisinde aldatılacak ya da bugünlerde eşi kendisine önemli bir konuda yalan söyleyecektir. Bu dönemde bir hayli kötü olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Eşinizin hiç beklemediğiniz bir kişi ile aldatması sizi daha çok üzecektir. Bu durumda ufak bir depresyon da geçirebilirsiniz, büyük bir buhran dönemi de atlatabilirsiniz. Bu dönem daha çok psikolojik yardım almanız gerekebilir. Genel anlamda bakıldığında aldatma ya da yalan ile tabir edilebilen rüya, eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatılacağınız şeklinde yorumlanabilir. Bu dönemde ilişkinize daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrılık kararları ve daha çok evli çiftler için boşanma davaları ön planda olacaktır. Bu rüya ile bazı şeyler gün yüzüne çıkabilir. Yalanları çözebilir ve üzüleceğiniz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uzun Saçlı Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği uzun saçlı görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git